Zákazníci SWANu budú počas Vianoc nahrávať z televízie zadarmo (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA,  18. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Telekomunikačný operátor SWAN, poskytovateľ služby MAX multimedia, obohatil ponuku funkcií digitálnej TV o novinku Nahrávanie. Pomocou tejto služby môže zákazník využiť úložisko dát spoločnosti SWAN a vytvoriť si vlastné nahrávky.

nahravanie_1Služba Nahrávanie je dostupná pre viac ako 80 TV staníc z programového rastra digitálnej TV MAX multimedia. Službu je možné aktivovať priamo prostredníctvom menu digitálnej TV, kde je nová položka Nahrávanie dostupná po reštarte set-top boxu. Zákazníci teda môžu začať využívať novú službu už teraz a počas Vianoc si ju vyskúšať bezplatne. Počas prvého mesiaca od aktivácie je totiž Nahrávanie dostupné úplne zadarmo. Služba je spoplatnená na základe celkovej dĺžky všetkých nahrávok. Za 24 hodín nahrávacieho priestoru zaplatí zákazník 0,99 EUR mesačne, za každých dodatočných 24 hodín sa mesačný poplatok navýši o ďalších 0,99 EUR.

Nahrávanie funguje na podobnom princípe ako služba TV archív. Zákazník si však môže svoje nahrávky uchovať po neobmedzenú dobu, pokiaľ má aktívny predplatený priestor, na rozdiel od sedemdňového obmedzenia v prípade služby TV archív.

Samotný proces nahrávania je možné zapnúť okamžite, k dispozícii je aj možnosť plánovaného nahrávania. V druhom prípade si zákazník vyberie žiadanú reláciu prostredníctvom elektronického programového sprievodcu (EPG). Nahrávku je možné naplánovať na 7 dní vopred. Nahrávať sa dá aj z TV archívu, ktorý umožňuje prístup k odvysielaným záznamom až 7 dní dozadu. Zákazník má všetky nahrávky prehľadne uložené v sekcii Nahrávky, kde sú dostupné informácie o názve, dĺžke a ďalších údajoch o uloženom zázname. K dispozícii je aj informácia o celkovom obsadenom priestore, ktorý má klient predplatený.

„Našim zákazníkom chceme prinášať stále nové prémiové služby a funkcie. Novinku Nahrávanie uvádzame v období pred Vianocami, aby si každý mohol uchovať rozprávkovú vianočnú atmosféru počas celého roka,“ objasňuje termín uvedenia novej služby Jozef Pipek, produktový manažér SWANu.

.

Kontakt:

Zuzana Hánová, marketingová manažérka
+421 2 35 000 679, zuzana.hanova@swan.sk
http://www.swan.sk, http://www.max.sk

Zuzana Petruľáková
+ 421 2 52 962 011, petrulakova@comm.sk
http://www.comm.sk

Spoločnosť SWAN, a.s. je rýchlo sa rozvíjajúci slovenský poskytovateľ elektronických služieb. Technologické možnosti, portfólio služieb a rýchly rozvoj spoločnosti, radia SWAN medzi inovátorov a lídrov na slovenskom trhu. So svojimi 30 000 zákazníkmi je SWAN tretím najväčším poskytovateľom internetu.

Službu MAX multimedia prevádzkuje od 1. 12. 2007 s cieľom rozšíriť portfólio svojich služieb smerom k domácej klientele. V súčasnosti ponúka optický internet až do rýchlosti 100 Mbit/s, digitálnu televíziu s viac ako 100 kanálmi a telefónnu linku v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Pezinku, Malackách, Seredi, Novej Dubnici, Dubnici nad Váhom, Púchove, Komárne a Košiciach.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.