Spoločnosť CCC radí, ako sa pretancovať plesovou sezónou (FOTO)

BRATISLAVA, 3. januára 2012 (tlacovasprava.sk)  – Chystáte sa na ples? Ale ešte nemáte zvolené správne črievičky, v ktorých by ste pretancovali celú noc? Poradíme vám, ako si vybrať pravé topánky na ples. Môžete mať tie najkrajšie šaty, ale výberom nesprávnych topánok si pokazíte vzhľad. Vhodnej plesovej obuvi a doplnkom preto venujte náležitú pozornosť.

CCC_obuv_ples_tipy
Obuv by ste si mali vybrať až po nákupe šiat, pretože topánky by mali dokonale ladiť s večernou plesovou róbou, ako štýlovo, tak aj farebne. No ak si už kúpite lodičky pred nákupom šiat, tak ich zvoľte v univerzálnej čiernej farbe. Tou nič nepokazíte. Podľa správneho spoločenského dress codu by plesové topánky mali mať uzatvorenú špičku, no keď si zamilujete tie s otvorenou, tak etiketu tiež príliš neporušíte. Do otvorených lodičiek si ale vždy zoberte praktické pančuchy s otvorenou špičkou, ktoré na nohe drží pružný prúžok medzi palcom a ukazovákom. Nezabudnite si ale vopred urobiť na nohách dokonalú pedikúru. Zle upravené nechty môžu veľmi ubrať body na celkovom imidži.
Ideálne plesové farby
Čo sa týka materiálu topánok, tak vhodný je satén alebo lakovaná koža. „Ideálnymi plesovými farbami sú čierna, biela, zlatá a strieborná. Nebojte se ani sýto červenej alebo modrej. Vždy je samozrejme dôležité, aby výber ladil s farbou šiat,“ vysvetľuje Alena Langová zo siete obchodov CCC, ktorá ponúka na nadchádzajúcu plesovú sezónu špeciálnu kolekciu večerných topánok. Správna plesová obuv by tiež mala byť pevná a mala by mať plnú pätu. Predsa len sa na ples chodí predovšetkým tancovať a v topánkach by ste sa pri tanci mali cítiť pohodlne a bezpečne. Buďte tiež opatrné s výškou podpätku. Veľmi vysoké podpätky síce krásne predĺžia postavu, ale tanec v nich je trochu komplikovanejší.

Vyhnite sa pľuzgierom
„Ak si kúpite nové lodičky, tak si ich ešte pred plesom obujte, aby ste sa vyhli nepríjemným pľuzgierom,“ vysvetľuje Alena Langová zo siete obchodov CCC. Pre istotu si ale na ples pribaľte do plesovej kabelky tiež pár nepriehľadných náplastí. Štýlová a praktická topánka má tiež vyššiu podošvu. Budete sa v nej lepšie cítiť, pretože vás nebudú pri tanci tlačiť brušká prstov.

Nezabudnite na vhodné doplnky
Celkový vzhľad nesmiete zabudnúť doladiť vhodnou kabelkou. V prípade plesu by to mala byť samozrejme elegantná listová kabelka. Nejlepšie vo farbe šiat. Farbu šperkov môžete zladiť buď v rovnakej farbe ako je toaleta, alebo naopak kontrastne. K červeným šatám sa budú hodiť nielen červené doplnky, ale aj čierne alebo biele. Riaďte sa mottom, že menej je niekedy viac. Decentný a jemný šperk pôsobí k plesovým šatám elegantne. A pozor, dôležité je si tiež pamätať, že skutočná dáma na ples nikdy nenosí hodinky.

http://www.ccc.eu/sk

O SPOLOČNOSTI CCC

Spoločnosť CCC OBUV SK, s.r.o. je najrýchlejšie rastúca sieť predajní obuvi v Slovenskej republike. Na slovenský trh vstúpila v marci tohto roku. Napriek neprajnému trhovému prostrediu sa stáva vyhľadávanou značkou. Výrobky spoločnosti sú určené pre široké spektrum zákazníkov, počnúc najnáročnejšou klientelou módnych butikov, cez klientov stredného segmentu trhu, pre ktorých pomer kvality a ceny hrá základnú rolu, až po menej náročných klientov, hľadajúcich obuv v slušnej kvalite za dostupnú cenu. Obchodná ponuka CCC má dve základné kolekcie obuvi: jarnú/letnú a jesennú/zimnú, ktoré obsahujú vyše 2 500 vzorov. Súčasťou sortimentu sú tiež módne doplnky a široký výber kabeliek. Samozrejmosťou sú ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.
http://www.ccc.eu/sk
http://www.facebook.com/cccslovensko

Jana Beňová senior account manager

MediaDom, s.r.o.

benova@mediadom.sk | +421 948 332 108

Kancelária
Seberíniho 1 | 821 03 Bratislava | Slovakia
Tel: +421 254 640 326 (327) | Fax: +421 254 640 328

Sídlo spoločnosti
Rybničná 40 | 831 06 Bratislava | Slovakia

http://www.mediadom.sk

MediaDom na Facebooku

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.