Sony Action Cam je skutočne extrémna kamera (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 7. januára 2013 (tlacovasprava.sk) – Ste aktívny športovec otvorený každému dobrodružstvu? V tom prípade neprehliadnite Action Cam z dielne Sony, ktorá zachytí aj tie najextrémnejšie dobrodružstvá. Drobná kamera Sony HDR-AS15 s hmotnosťou len 90 gramov je vodovzdorná, vydrží pády, nevadí jej prach či blato a zvládne aj zoskok z lietadla. Plynulý a stabilný záznam zabezpečí stabilizácia obrazu SteadyShot, ktorá eliminuje otrasy. Čerešničkou na torte je možnosť snímania videa v spomalenom režime, takže si vaše extrémne zážitky vychutnáte do detailov!

HDR-AS15_main3

Krásny obraz za akýchkoľvek podmienok
Nech vás život zaveje kamkoľvek, pomocou novej kamery Action Cam môžete všetko dianie okolo zdokumentovať z vlastného uhla pohľadu. Napriek svojim minimálnym rozmerom a váhe len 90 gramov dokáže táto kamera natáčať Full HD video v režime 30p, či natáčať štvornásobne spomalené zábery. Citlivý obrazový snímač Exmor R umožňuje snímať ostré videá bez rušivého šumu aj v horších svetelných podmienkach, od úsvitu až do súmraku. Objektív Carl Zeiss zase disponuje extrémne širokouhlým 170° uhlom záberu pre čo najväčšie zachytenie okolia. Optická stabilizácia SteadyShot sa stará o čistý obraz bez otrasov. Nezáleží pritom, či ste na hrboľatej lesnej ceste, alebo lyžujete v prašane. Vďaka integrovanému Wi-fi rozhraniu sa dá dokonca kamera prepojiť s mobilným telefónom a zdieľať videá so svojimi priateľmi.

Pomocou doplnkového sortimentu viete Action Cam veľmi jednoducho upevniť na cyklistickú alebo snowboardovú helmu. Kamera sa dodáva s tvrdým vodotesným puzdrom určeným na snímanie v daždi, počas sneženia, alebo pri potápaní do hĺbky až 60 m. Toto puzdro je tiež ideálne ako ochrana pred špinou a prachom, ak napríklad bojujete so zablatenou trasou, alebo sa brodíte močiarmi. Medzi voliteľnými doplnkami nájdete držiak na riadidlá bicykla, alebo vode odolnú náhlavnú sadu. K dispozícii je tiež ochranná fólia proti zahmlievaniu, ktorá zabráni kondenzácii vody na povrchu. Slot na pamäťové karty umožňuje používať Memory Stick Micro aj Micro SD/SDHC karty. Ponuka kompatibilného príslušenstva sa bude postupne rozrastať.

Akčná kamera Sony Action Cam HDR-AS15 je v predaji od decembra 2012 za 299,99 EUR.

Tabulka

Ďalšie informácie poskytne:
Peter Blažečka
SEESAME Communication Experts
Tel: +421 917 103 119
Fax: +421 2 43 33 00 03
E-mail: blazecka@seesame.com

 

Spoločnosť Sony:

Spoločnosť Sony je popredný celosvetový výrobca inovatívnych audio, video, komunikačných a informačných produktov pre spotrebiteľský trh ako aj pre profesionálne trhy. Spoločnosť Sony je známa vďaka svojim renomovaným audiovizuálnym produktom, ako napríklad HD LCD televízory BRAVIA™, digitálne fotoaparáty Cyber-shot™, kamkordéry Handycam®, digitálne zrkadlovky „α“ (vyslovuj alfa) a MP3 prehrávače Walkman® a rovnako tiež osobné počítače VAIO™ a profesionálne produkty pre HD vysielanie, využívajúce technológiu 3D HD. Vďaka kompletnej ponuke najmodernejších 3D zariadení a vďaka svojim aktivitám v oblasti elektroniky, hudby, filmu, hier a on-line obchodu je spoločnosť Sony jednou z popredných svetových značiek orientovaných na oblasť digitálnej zábavy a na celom svete zamestnáva približne 170 000 ľudí. 

Prostredníctvom dlhodobého futbalového partnerstva v podobe oficiálneho sponzorstva Ligy majstrov UEFA, oficiálneho partnerstva s FIFA a celosvetového sponzorstva Majstrovstiev sveta vo futbale FIFA World Cup™ umožňuje spoločnosť Sony miliónom futbalových priaznivcov vychutnať si vzrušujúce zážitky z vrcholných podujatí po celom svete.

Viac informácií o spoločnosti Sony Europe nájdete na stránke http://www.sony-europe.com/presscenter

„Sony“, „WALKMAN“, „VAIO“, „Cyber-shot“, „Handycam“, „α“, „BRAVIA“ a „XDCAM“ sú ochranné známky alebo obchodné značky spoločnosti Sony Corporation. Všetky ostatné obchodné značky alebo ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov.

Ekologická informácia

Spoločnosť Sony neustále prehodnocuje a vylepšuje svoje produkty, procesy a potenciálny dopad na životné prostredie našej planéty.

Produkt: Spoločnosť Sony sa neustále snaží, aby jej produkty mali čoraz menší príkon – do konca fiškálneho roku 2015* chceme znížiť priemerný príkon našich produktov o 30 %, znížiť hmotnosť produktov o 10 percent a znížiť mieru využitia nových plastových materiálov v našich produktoch o 5 percent.

Proces: Naše procesy v rámci dodávateľského reťazca sú v maximálnej možnej miere ohľaduplné k životnému prostrediu – od výroby až po likvidáciu produktu po skončení jeho životnosti. Do konca fiškálneho roku 2015** plánujeme znížiť emisie CO2 celej skupiny Sony Group o 30 %, znížiť spotrebu vody vo všetkých prevádzkach spoločnosti Sony o 30 percent a znížiť tvorbu odpadu vo všetkých prevádzkach o 50 percent. Zároveň chceme zvýšiť mieru recyklácie odpadu na 99 percent vo viacerých prevádzkach spoločnosti Sony.

Planéta: Spoločnosť Sony je rozhodnutá, že jej obchodné konania a praktiky budú v maximálnej miere ekologické – naším dlhodobým cieľom je dosiahnuť nulový vplyv produktov a obchodných aktivít spoločnosti Sony na životné prostredie a to počas celého ich životného cyklu.

Viac informácií o ekologických aktivitách spoločnosti Sony nájdete na stránke http://www.sony.eu/eco
* V porovnaní s úrovňou vo fiškálnom roku, ktorý skončil 31. marca 2009.
** V porovnaní s úrovňou vo fiškálnom roku, ktorý skončil 31. marca 2001.

eco

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.