Electrolux ponúka riešenie pre nerozhodných (FOTO)

BRATISLAVA, 10. januára 2013 (tlacovasprava.sk) – Neviete sa rozhodnúť medzi jednotlivými druhmi varných panelov? Ak vás láka indukcia, no zároveň sa nechcete vzdať klasického elektrického či plynového varného panelu, máme pre vás riešenie. Kombinované varné panely Electrolux spájajú indukciu s elektrickými alebo plynovými varnými panelmi. Vybrať si môžete kombináciu výhod presne podľa vašich predstáv.

EGD6576NOK

Indukcia predstavuje najbezpečnejší a najrýchlejší spôsob varenia. Ohrieva sa iba obsah nádoby, pričom hrniec a zvyšok panela ostáva relatívne studený, takže sa nepopálite. Dôležitou výhodou indukcie je tiež to, že sa varné zóny prispôsobia tvaru a veľkosti  nádob.

Elektrické varné panely umožňujú citlivé nastavenie teploty. Plyn je tradičný spôsob prípravy jedál s okamžitou reguláciou teploty. Dnešné plynové panely sú už bezpečné, pretože sú vybavené poistkou proti nechcenému zhasnutiu plameňa.

Sklokeramický  indukčný varný panel Electrolux EHG6341FOK ponúka predné varné zóny indukčné a zadné elektrické s rýchlym ohrevom. Ak potrebujete varenie na chvíľu prerušiť, jednoducho použijete funkciu Stop +Go. Proces varenia sa zastaví a následne, po opätovnom spustení sa vrátite k rovnakým nastaveniam.

Model Electrolux EGD6576NOK kombinuje indukciu s plynom. Panel pôsobí veľmi štýlovo. Jeho ľavá časť je indukčná s funkciou rozpoznania veľkosti varných nádob a pravá časť panelu je plynová. Praktický časovač umožňuje nastavenie času varenia a po jeho ukončení sa ozve zvukový signál, s ktorým sa varná zóna automaticky vypne.

Cena modelu EHG6341FOK je 529 eur s DPH
(Doporučená predajná cena vrátane recyklačného poplatku)

Cena modelu EGD6576NOK je 799 eur s DPH
(Doporučená predajná cena vrátane recyklačného poplatku)

Spoločnosť Electrolux je popredným výrobcom domácich spotrebičov a spotrebičov pre profesionálne využitie. Ročne predáva viac ako 40 miliónov výrobkov zákazníkom vo viac ako 150 krajinách. Spoločnosť sa zameriava na inovácie, ktoré sú navrhnuté na základe dôkladného poznania potrieb zákazníkov, od bežných spotrebiteľov po profesionálov. Sortiment výrobkov Electrolux zahŕňa chladničky, umývačky riadu, práčky, sporáky, malé domáce spotrebiče a vysávače predávané pod renomovanými značkami Electrolux, AEG a Zanussi. V roku 2011 dosiahla skupina Electrolux objem predaja vo výške približne 11,3 miliárd EUR a zamestnávala 58 000 zamestnancov. Viac informácií o skupine Electrolux nájdete na http://www.electrolux.sk alebo v tlačovom centre http://newsroom.electrolux.com/sk.

Ďalšie informácie:
Michaela Lukovičová
SEESAME Communication Experts
Tel: 0907 627 189
lukovicova@seesame.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.