Tropický raj v liptovskej Tatralandii otvorili hviezdy šoubiznisu! (FOTOGALÉRIA)

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 13. januára 2013 (tlacovasprava.sk)  – Oficiálne otvorenie Tropical Paradise v liptovskej Tatralandii sa v piatok 11. januára 2013 nieslo vo hviezdnom obsadení. Miriam Šmahel Kalisová, Martin Šmahel, Veronika Husárová a Karin Haydu zavítali do tropického raja vo veľkom štýle. Karibskú noc plnú výbornej atmosféry, tanca a spevu na stroskotanej pirátskej lodi rozprúdili živelné tanečnice Ladylicious, jedineční vokalisti zo skupiny Free Voices a program ozvláštnila aj módna prehliadka originálne navrhnutých plaviek značky „Tropical Paradise by Jana Jurčenko“.

Tatralandia je najväčším celoročným akvaparkom v rámci strednej Európy
Tatralandia je najväčším celoročným akvaparkom v rámci strednej Európy

Prestrihnutie pásky Mirkou Šmahel Kalisovou, generálnym riaditeľom Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Bohušom Hlavatým, primátorom Liptovského Mikuláša Alexandrom Slafkovským, či riaditeľom akvaparku Tatralandia Igorom Mrázom, tak oficiálne spustilo tropický raj pod Tatrami.

Hoci vonku mrzne a teploty sú hlboko pod nulou, v Tropical Paradise v Tatralandii sa pohybujú v plusových tropických hodnotách 32 – 34 stupňov. Toto príjemné teplo v najväčšom vodnom akvaparku na Slovensku vládne počas celého roka.

Oddychový komplex Tropical Paradise je rozlohou väčší ako futbalové ihrisko, jeho architektúra má tvar obrovskej mušle a strecha je vyrobená zo špeciálnej priehľadnej fólie, pod ktorou sa dá prírodne opáliť aj v zime. Dva nové bazény so skutočnou slanou morskou vodou, dva s čírou vodou a jeden šnorchlovací bazén so sladkou vodou a s výhľadom na živú morskú faunu, majú príjemných 34 stupňov. Bazény spája štýlový vodný Barbados bar, nápojom z ktorého sa môžete osviežiť na suchu alebo priamo v bazénoch. Kulinársky zážitok v štýle „tropic“ si návštevníci vychutnajú v reštaurácii Paradiso.

Interiér celej tropickej zóny je riešený v pravej karibskej atmosfére. Živé palmy, z ktorých najvyššia dosahuje desať metrov, banánovníky a ďalšia tropická flóra sú identickým kúskom raja v trópoch. Za dovolenkou v teple už nemusíte cestovať tisíce kilometrov. Originálne prímorské prostredie Tropical Paradise zaručuje dovolenkárom nielen oddych, zábavu v dennom animačnom programe, relax vo vodnej terapii, či istotu počasia aj v zime, ale aj úžasný výhľad z ležadiel na okolitú scenériu Západných a Nízkych Tatier.

Tatralandia je najväčším celoročným akvaparkom v rámci strednej Európy, ktorý ponúka zaujímavé atrakcie pre všetky vekové kategórie. So svojimi štrnástimi bazénmi, 28 tobogánmi, Fun parkom a ubytovacím komplexom zrubov a apartmánov s kapacitou 700 lôžok, patrí už niekoľko rokov k hlavným atrakciám Liptova. Investície TMR do Tropical Paradise Tatralandia a rovnako aj prepojenie Chopka novými lanovkami Funitel a Twinliner v Jasnej –Nízkych Tatrách, majú výrazne pozitívny vplyv na cestovný ruch, pretože posúvajú dovolenku pod Tatrami na vyššiu kvalitatívnu úroveň. V regióne Tatier, tak dovolenkári môžu v zimnej sezóne nielen lyžovať na svahoch, ale aj užívať si prímorskú atmosféru tropického raja.

Viac o téme aj tu: V Tatralandii otvorili Tropical Paradise – Karibik pod Tatrami za 5,2 milióna eur

Fotogaléria:

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách- v Bratislave, Prahe a vo Varšave.
ZUZANA FABIANOVÁ
PR & Communication

E-mail: fabianova@tmr.sk
Tel.: +421 911 039 602

http://www.jasna.sk
http://www.vt.sk
http://www.tatralandia.sk
http://www.tmr.sk

Tatry mountain resorts, a.s.,
Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš,
Slovensko

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.