Vanessa Paradis tvárou Conscious kolekcie H&M: Nakupujem udržateľne, obľubujem vintage štýl (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 23. januára 2013 (tlacovasprava.sk) – Vanessa Paradis je tvárou Conscious kolekcie pre H&M túto jar, prezentujúc  na sebe kúsky z kampane, ktoré sú tak ako trendové, taktiež viac-udržateľné. To všetko je súčasťou pokračujúceho záväzku H&M na udržateľnejšej budúcnosti módy, ktorý dokazuje, že aj najlepšia móda môže byť vyrobená z udržateľnejších materiálov.

Vanessa Paradis hovorí: “Páči sa mi byť súčasťou niečoho, ako je Conscious kolekcia v H&M. Robím, čo môžem, aby som nakupovala udržateľne a vintage štýl je veľmi významnou súčasťou môjho šatníka."
Vanessa Paradis hovorí: “Páči sa mi byť súčasťou niečoho, ako je Conscious kolekcia v H&M. Robím, čo môžem, aby som nakupovala udržateľne a vintage štýl je veľmi významnou súčasťou môjho šatníka.”

Herečka a speváčka má na sebe žlté letné šaty s volánmi, rovnako ako zipsom zdobenú bundu v kombinácii s nohavicami s botanickou potlačou.

Tieto kúsky sú súčasťou kolekcie plnej optimizmu pre túto jar, v romantickom štýle ako sú dlhé šaty vedľa športových tvarov, ako je napríklad overal a tričkové šaty s tropickou potlačou.

K dispozícii sú aj doplnky, ako sú členkové sandálky, a samozrejme celá kolekcia je vyrobená z udržateľnejších materiálov, ako je organická bavlna, recyklovaný polyester a Tencel.

Celá dámska kolekcia bude k dispozícii v H&M obchodoch po celom svete, rovnako ako on-line od 25. marca, samozrejme aj s kolekciou Conscious pre mužov – saká, nohavice, košele s potlačou a šortky – rovnako ako zábavné potlače pre deti a bábätká.

Vanessa Paradis hovorí: “Páči sa mi byť súčasťou niečoho, ako je Conscious kolekcia v H&M. Robím, čo môžem, aby som nakupovala udržateľne a vintage štýl je veľmi významnou súčasťou môjho šatníka. Milujem tento štýl, pretože funguje šetrnejším spôsobom, teda opakovaným využitím starého oblečenia.”

V spojení s kampaňou začíname aj s projektom Conscious garment collecting v H&M. Zákazníci  budú môcť priniesť nosené a použité odevy akejkoľvek značky na vybrané predajne.

Video ku kampani:

Za každú tašku obdržia H&M zľavový kupón. Každý deň môže jeden zákazník doniesť maximálne dve tašky. H&M je prvý obchod, ktorý začína s touto podporou zbierania odevov , v snahe zabrániť ukladaniu oblečenia na skládky.

Fotogaléria:

Informácie poskytujú:

Magdaléna Drsová
Tel: + 420 234 656 068
e-mail: magdalena.drsova@hm.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.