V ponuke čerpacích staníc OMV s VIVA pribúda nová sendvičová špecialita Panini Prosciutto a Panini Caprese (FOTO)

BRATISLAVA. 30. januára 2013 (tlacovasprava.sk) – Od februára bude v ponuke čerpacích staníc OMV s VIVA na Slovensku nová sendvičová špecialita. Panini Prosciutto a Panini Caprese uvedú do siete VIVA chuť talianskeho životného štýlu. Zákazníci si tak na vybraných čerpacích staniciach OMV s VIVA budú môcť vychutnať nový druh teplého rýchleho občerstvenia.

Viva Panini Prosciuto
Viva Panini Prosciuto

Chutné jedlo sa stáva ešte chutnejším, ak sa podáva horúce a chrumkavé: práve preto majú vybrané čerpacie stanice OMV s VIVA v ponuke nový horúci a chrumkavý sendvič Panini.

K dispozícii budú dva druhy: „Panini Prosciutto“ s lahodnou šunkou prosciutto, čerstvými paradajkami a syrom mozzarella.

Lákavá alternatíva s názvom „Panini Caprese“ pozostáva z bieleho pečiva plneného paradajkami, syrom mozzarella a pestom na zdokonalenie chuti.

Horúce a chrumkavé znamená, že každý sendvič Panini je čerstvo pripravený. Zákazníci si môžu svoje Panini vychutnať v krátkom čase od objednávky vďaka tomu, že namiesto pečenia sa grilujú. Ako všetky ostatné sendviče dostupné vo VIVA, sendviče Panini môžu zákazníci konzumovať buď priamo na mieste alebo si ich môžu vziať so sebou.

„Teplé občerstvenie, ktoré je možné konzumovať počas cesty, je medzi vodičmi veľmi obľúbené. Uvedením sendvičov Panini na vybrané čerpacie stanice OMV s VIVA vychádzame v ústrety želaniam našich zákazníkov,“ hovorí Marián Socha, prokurista spoločnosti OMV Slovensko, s.r.o..

VIVA opakovane ponúka špeciálne kulinárske chvíle pôžitku – pre každú chuť a pre každú príležitosť. Je samozrejmosťou, že všetky druhy občerstvenia v ponuke VIVA sú čerstvo pripravované niekoľkokrát do dňa a spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitu.

Michaela Hugon
Senior Account Manager

Grayling
Palisády 36, 811 06 Bratislava
Tel.: +421 2 5920 1410
Mobile: +421 915 759 469
Fax: +421 2 5920 1400
E-mail: michaela.hugon@grayling.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.