Súboj o extrémne dôležité body! Aj to prinesie strhujúce derby medzi HC Slovan Bratislava a LEV Praha – už túto nedeľu od 16:45 na Sport1

BRATISLAVA, 2. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Skutočná lahôdka čaká túto nedeľu všetkých hokejových priaznivcov. Televízia Sport1 si totiž pre nich pripravila národnostné derby medzi HC Slovan Bratislava a LEV Praha. Fanúšikovia oboch tímov už predviedli, že ich vzájomná konfrontácia vie byť poriadne horúca a inak tomu nebude ani v tomto poslednom vzájomnom zápase pred začatím play-off. Odborníci sľubujú: „Bude to zábava spojená s kvalitním hokejom.“

Na ďalšie, v poradí štvrté derby vyzvú túto nedeľu hokejisti pražského Leva bratislavský Slovan na jeho domácom ľade. Mužstvo zo slovenského hlavného mesta dokázalo svojho českého rivala poraziť zatiaľ vo všetkých dueloch o jeden gól a v nedeľu sa o to zaiste pokúsia aj po štvrtý krát. Nebudú to však mať ľahké, keďže sa im v posledných dvoch zápasoch na domácom ľade nedarilo a neodniesli si z neho ani jeden bod. Narastajúca nervozita Slovanistov tak môže hrať do karát Levom, ktorí v boji o play-off nemajú čo stratiť, len získať. Obidve mužstvá predvedú zaručene kvalitný, bojovný hokej, v čom im výrazne budú pomáhať ich fanúšikovia. Skvelú atmosféru očakávajú aj športoví komentátori stanice Sport1, ktorá zápas odvisiela.

„Aj napriek tomu, že Lev Praha nemá žiadnu dlhú históriu, bude to dobrý zápas. V slovenských aj českých fanúšikoch stále drieme rivalita z čias, kedy proti sebe hral Slovan a Sparta. Pôjde o extrémne dôležité body a verím, že to bude veľká zábava,“ prozradil komentátor Matej Hajko. A aký je jeho tip na výsledok zápasu? „To si neodvážim tipovať. Každopádne si želám, aby to bol vyrovnaný hokej so všetkým, čo takýto zápas má mať. Nech sú v ňom šance a poriadny zvrat. Obom tímom ide o veľa, nikto z nich nemá ešte účast v play-off istú. Z pohľadu Sport TV by bolo najlepšie, ak by sa tam dostali obidva tímy,“ dodal.

Zápas odvisiela kanál Sport1, začiatok je naplánovaný na 16:45. Záznam zo zápasu uvidíte na Sport2 ešte v ten istý deň od 23:00.

Stanice Sport1 a Sport2 prevádzkuje spoločnosť Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc. Reklamný čas predáva agentúra Atmedia.

Tomáš Mácha
Account Manager

M +421 948 215 212
T +421 2 5441 2192

PR.Konektor
Mudroňova 27
811 01 Bratislava

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.