SCB – Slovak Credit Bureau pod krídlami materskej spoločnosti CRIF mení názov na CRIF – Slovak Credit Bureau

BRATISLAVA, 4. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Bratislava 4. februára 2013 – Zakladateľ bankového a nebankového registra klientskych informácií v Slovenskej republike, spoločnosť SCB – Slovak Credit Bureau, mení od 1. februára 2013 svoj názov na CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o. Spoločnosť je už viac ako sedem rokov súčasťou medzinárodnej skupiny CRIF, štvrtého najväčšieho prevádzkovateľa úverových registrov a systémov pre podporu úverového rozhodovania na svete. Zmena názvu a loga má posilniť príslušnosť k materskej skupine a podporiť jednotnú firemnú identitu.
„Úloha, ktorú naša spoločnosť dlhodobo na slovenskom trhu plní, je byť spoľahlivým poskytovateľom špecializovaných služieb predovšetkým v oblasti riadenia rizík a úverových procesov pre bankový a finančný sektor. Okrem najvýznamnejších finančných spoločností sme aj partnerom korporátnych subjektov a štátnych inštitúcií v oblasti riešení pre podporu obchodných a marketingových aktivít a elektronizácie procesov. Prevzatím značky CRIF zdôrozňujeme naše možnosti v oblasti dodávania riešení a know how našej skupiny, ktoré poskytujeme vo vyspelých európskych aj svetových ekonomikách a aj klientom v našom regióne,“ uviedol Ján Budinský, konateľ spoločnosti CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o.
CRIF je globálna spoločnosť pôsobiaca na štyroch kontinentoch, a to v Európe, Amerike, Afrike a v Ázii. Svoje služby poskytuje viac ako 25 000 firmám a 1 900 bankovým a finančným inštitúciám. Práve globálne zázemie skupiny CRIF zabezpečuje jej klientom široký rozsah služieb. V kontinentálnej Európe je CRIF jednotkou na trhu bankových úverových informácií.
V roku 2012 bolo finančné riešenie pre podporu úverového rozhodovania skupiny CRIF ocenené ako „Najlepšie vo svojej triede“ v nezávislom hodnotení spoločnosti CEB TowerGroup. Služby skupiny podľa tohto hodnotenia vynikajú šírkou produktov, ich funkčnosťou a flexibilitou poskytovaných riešení. CRIF – Slovak Credit Bureau ocenené systémy poskytuje slovenským zákazníkom.
Motto celej skupiny CRIF, Together to the next level, symbolizuje inovatívne myslenie a partnerstvo s klientmi, rovnako ako schopnosť rýchlo a efektívne reagovať na ich potreby.

 O spoločnosti CRIF – Slovak Credit Bureau:

Spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau zabezpečuje na Slovensku prevádzku slovenských úverových registrov, bankového a nebankového, prostredníctvom ktorých si banky a stavebné sporiteľne, resp. leasingové a splátkové spoločnosti overujú bonitu a schopnosť svojich klientov splácať budúce záväzky. Obom registrom CRIF – Slovak Credit Bureau zabezpečuje technický servis a služby klientskych centier. Spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau je prevádzkovateľom významného informačného portálu Univerzálny register Plus obsahujúceho komplexné informácie o všetkých subjektoch na Slovensku, vrátane informácií o ich platobnej disciplíne.
Spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau bola založená v máji 2004, jej jediným akcionárom je medzinárodná skupina CRIF, ktorá je štvrtý najväčší prevádzkovateľ úverových registrov a systémov pre podporu úverového rozhodovania na svete.

Profil skupiny CRIF

CRIF je globálna spoločnosť špecializujúca sa na oblasť rozvoja a riadenia úverového reportingu, obchodných informácií a systémov pre podporu rozhodovania. Bola založená v roku 1988 v talianskej Bologni. Dnes pôsobí na štyroch kontinentoch, a to v Európe, Amerike, Afrike a v Ázii, kde poskytuje svoje služby viac ako 1 900 bankovým a finančným inštitúciám. CRIF je vedúcou spoločnosťou v kontinentálnej Európe v oblasti úverových bankových služieb a je jedným z najväčších poskytovateľov medzinárodných integrovaných služieb pre riadenie obchodných a podnikateľských rizík či efektívne riadenie úverov a pre marketingové rozhodnutia. Patrí tiež k najväčším spoločnostiam, ktoré celosvetovo ponúka systémy pre podporu úverového rozhodovania.

Kontakty pre médiá:
Media In – PR agentúra
Zuzana Lacová
zuzana.lacova@cohnwolfe.sk
Mobil: 0911 229 399

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.