Azet.sk spúšťa reklamnú kampaň pre svoj inzertný portál Bazar.sk – predávať a kupovať je detsky jednoduché

BRATISLAVA, 6. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Internetová jednotka Azet.sk pripravila veľkú reklamnú kampaň pre svoj inzertný portál Bazar.sk. Ide vôbec o prvú reklamnú podporu takéhoto rozsahu. Cieľom kampane je upozorniť používateľov na to, že kupovať a predávať na Bazar.sk je detsky jednoduché.

Azet - vizual

Na inzertný portál Bazar.sk pridajú užívatelia viac ako milión inzerátov ročne a tento počet neustále rastie. Detská jednoduchosť používania spočíva v množstve funkcií, ktoré sú dostupné pre kupujúcich aj predávajúcich. Základom je prehľadné usporiadanie kategórií a účinné vyhľadávanie, podľa textu, či viacerých špecifických parametrov. Samozrejmosťou je chronologické alebo cenové zoradenie, či prepínanie zobrazenia inzerátov do dlaždíc alebo zoznamov. Najviac však upútajú funkcie, ktoré nie sú bežné v online inzercii na Slovensku. Vyhľadávací agent automaticky prezerá Bazar.sk a mailom upozorní užívateľa na novo pridané inzeráty s produktom/službou, o ktoré sa zaujíma. Pri rozhodovaní zas pomôže porovnanie inzerátov. Zaujímavé inzeráty je možné sledovať, takže je kupujúci ihneď informovaný e-mailom, ak sa zmenila jeho cena alebo bol vyradený z ponuky. Pridanie neobmedzeného množstva vlastných inzerátov je veľmi rýchle a intuitívne rovnako ako aj ich spravovanie, či zvýhodnenie. Čerešničkou na torte je prispôsobená verzia stránky pre mobily a tablety.
Inzertný portál Bazar.sk komunikuje všetky svoje výhody používateľom úplne novou kreatívnou myšlienkou, ktorá vznikla v spolupráci s reklamnou agentúrou Creative Department. Hlavná myšlienka kampane spočíva v detskej jednoduchosti pri predaji a nákupe na Bazar.sk. Tá je zakomponovaná v troch nosných vizuáloch kampane, ktoré vtipným spôsobom cez detského nositeľa, vyjadrujú, aké jednoduché je predávať a nakupovať prostredníctvom Bazar.sk.
Reklamná kampaň štartuje vo februári. Obsahuje komplexný mediamix, možno ju vidieť v televízii, rádiách, kinách, printe ako aj na LED obrazovkách po celom Slovensku. Okrem toho beží aj masívna internetová podpora na vlastných weboch Azetu.

Ukážky vizuálov Azet

Mgr. Mária Cacáková | AZet.sk
marketing and PR manager

Azet.sk, a.s. | Prievozská 14, 821 09 Bratislava
e-mail: cacakova@firma.azet.sk | tel.: 0911 104 557| fax: +421 269 298 288

O Azet.sk

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije v priemere viac ako 793 000 reálnych užívateľov, mesačne viac ako 2 769 000 užívateľov. Portály Azet.sk zasahujú viac ako 80 % užívateľov zo SR.

Zdroj: AIMmonitor – IAB Slovakia – Mediaresearch & Gemius, December 2012

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.