Pete Pedersen sa stal novým výkonným riaditeľom spoločnosti Grayling (FOTO)

BRATISLAVA, 11. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Grayling informovala, že do funkcie CEO spoločnosti bol vymenovaný Pete Pedersen, ktorý takmer 20 rokov pôsobil v agentúre Edelman, kde bol vedúcim členom výkonného tímu starajúceho sa o klientov ako Microsoft či Xbox a neskôr sa stal globálnym riaditeľom divízie Edelman Technology Practice.

Pete Pedersen
Pete Pedersen

Lord Chadlington, CEO skupiny Huntsworth, ktorej súčasťou je Grayling, povedal: „Pete je profesionál s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti získavania a starostlivosti o globálnych klientov, pričom vybudoval globálnu divíziu v oblasti technológií, ktorá za posledných niekoľko rokov zaznamenala rast v dvojciferných číslach.“

„Som presvedčený, že jeho skúsenosti v oblastiach práce s klientom, technológií a manažmentu Grayling plne využije na ceste k tomu, aby sa stal globálnou PR spoločnosťou zameranou na digitálne médiá a technológie.“

O spoločnosti Grayling:
Grayling je vedúcou globálnou komunikačnou sieťou, ktorá poskytuje konzultačné služby v oblastiach public relations, government affairs, investor relations a organizácie podujatí. Má 70 pobočiek vo viac ako 40 krajinách Európy, Spojených štátov amerických, Stredného východu a ázijsko-pacifického regiónu.

Kľúčovými sektormi, v rámci ktorých Grayling poskytuje svoje služby, sú: energetika, životné prostredie, priemysel, zdravotníctvo a farmácia, finančné a profesionálne služby, technológie, médiá, telekomunikácie, spotrebiteľské značky, verejný a vládny sektor.
Michaela Hugon
Grayling Slovakia
Palisády 36, 811 06 Bratislava
Tel.: +421 2 5920 1410
E-mail: michaela.hugon@grayling.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.