Bratislavský Rio Grande Restaurant ponúka štýlovo oblečeným ľuďom vstup na FASHIONISTA PARTY už túto sobotu zdarma (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 15. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Come sexy or go home! Medusa Group vo svojej reštaurácii Rio Grande Restaurant na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave organizuje už túto sobotu 16.2. o 21:00 prvú zo svojich FASHIONISTA PARTY, na ktorých sú vítaní najmä štýlovo upravení hostia. Dress code je teda „Stylish&Classy“.

Rio Grande Restaurant na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave
Rio Grande Restaurant na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

Nábor na party majú na starosti fashionist tímy, ktoré prečesávajú nákupné centrá a  pozývajú vytipovaných potenciálnych fashionistov. Tí potom nemusia platiť vstupné (muži 7€, ženy 3€) a majú welcome drink na účet podniku.

Na akcii bude tiež aktuálna ponuka pre držiteľov vernostnej karty MEDUSA Group, keď za štyri akékoľvek panáky (v hodnote do 7€/panák) zaplatia hostia len 10€ a 1000 vernostných bodov.

MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie MEDUSA v historickom centre Bratislavy. Medusa bola vôbec prvým večerným podnikom a cocktail barom v Bratislave s vystúpeniami DJ-ov a v krátkom čase sa stala legendou nočného života. V tom istom roku (2003) bol vytvorený koncept samoobslužných reštaurácií PRESTO spolu so sieťou reštaurácií Al dente. Dnes prevádzkuje skupina dvadsaťtri vlastných gastrozariadení (vrátane samostatnej cateringovej divízie), v ktorých pracuje vyše 600 zamestnancov. MEDUSA Group je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu. Jej jediným vlastníkom je Peter Štecko.
Prehľad súčasných aktivít skupiny Medusa:

Trafo Café (august 2012) – rekonštruovaná kaviareň Erdӧdyho paláca nad známou diskotékou. Štýlové koktejly, chutné snacky, 100%-tné hroznové šťavy z malokarpatskej oblasti.

Medusa Restaurant&Club, Viedeň, Neuer markt 8 (máj 2012) – prvá zahraničná reštaurácia skupiny v samom srdci Viedne, pár krokov od známej Kärtnerstrasse. Reštaurácia, lounge, nočný klub a krásna terasa ponúkajú príjemne strávený čas či už pri mediteránskej kuchyni, domácich limonádach alebo pri tvrdších drinkoch a ozajstnej nočnej zábave.

Flowers (marec 2012) – romantické nádvorie Erdӧdyho paláca, modré nebo, mediteránska kuchyňa. Jedna z najlepších reštaurácií Slovenska. Reštaurácia má meno podľa originálnych obrazov Andyho Warhola – Flowers.

Trafo music bar (január 2012). Hudobný klub fungujúci od roku 2006, ktorý sa nachádza v podzemí Erdödyho paláca na Ventúrskej 1 v centre Bratislavy. Jeho imidžovou súčasťou je veľká funkčná trafostanica.

Slang pub (2011), Hviezdoslavovo námestie – čerstvo zrekonštruovaný pub so širokou ponukou dostupných domácich jedál a tankového Zlatého Bažanta v samom srdci Bratislavy.

BARROCK, Sedlárska ulica (2011) – najväčší podnik v centre Bratislavy (750 m2 priestorov pre hostí) propagujúci rock ako životný štýl. Jeho súčasťou sú atmosférické rockové dekorácie, najväčšie hamburgery, široký výber hot dogov, steaky a pečené rebierka, A najväčšie a najpikantnejšie burito v meste.

KUBU, Aupark (2010) – čerstvé domáce ručne robené cestoviny, fit jedlá, najkvalitnejšia káva z ponuky lavazza. Interiér inšpirovaný newyorským loftom, detský pizza pult  a samozrejme otvorená kuchyňa.

Primi River Lounge Eurovea (2010) – rodinná reštaurácia na brehu rieky s prímorským interiérom, celoročným preskleným pavilónom s výhľadom na Dunaj a mediteránskou kuchyňou doplnenou o lokálne chute. Najúspešnejší projekt skupiny za rok 2010 z pohľadu prekonaných očakávaní (obrat, počet vydaných jedál).

Bistro Café&Creperie, Hviezdoslavovo námestie (2010) – útulné francúzske bistro so širokou ponukou sendvičov, šalátov ale najmä lahodných francúzskych palaciniek (crepes) v sladkých i slaných kombináciách. Menu dopĺňa bohatá vínna karta, cocktaily a veľmi obľúbené domáce limonády. Interiér klasického francúzskeho vidieckeho bistra, autentické plechové tabule na stene, vôňa levandule…

Le Club by Medusa, Hviezdoslavovo námestie (2010) – exkluzívny večerný podnik, trendy cocktaily a bublinky v pohári s doprovodom live DJ´s.

PRIMI Café, Lounge & Restaurant Polus (2010) – reštaurácia dekorovaná útulným nadčasovým interiérom a open space kuchyňou typickou pre väčšinu reštaurácii Medusa Group.

RIO Grande Restaurant, Hviezdoslavovo námestie (2009) – najnavštevovanejšia reštaurácia v centre Bratislavy inšpirovaná aj brazílskou kuchyňou s vyhľadávaným nočným klubom.

A la Carte, Plynárenská ulica (2003) –  business reštaurácia s útulným interiérom a širokým výberom cestovín, pizze, mias na grile ale aj s klasickým vyprážaným syrom.

Sit&Eat, Plynárenská ulica (2003) –  zrekonštruovaná prevádzka pôvodne z PRESTO siete. Moderná samoobslužná reštaurácia ponúka okrem tradičných obedových menu možnosť zostaviť si obed podľa vlastnej chuti.

Primi, Michalská ulica (2003) – jedna z prvých reštaurácii skupiny. Prírodné materiály, hlavne masívne drevo, koža, teplé farby stien a dekorácií útulnú domácu atmosféru. V novembri 2011 prešla rekonštukciou.

PRESTO (2003) – sieť samoobslužných reštaurácií v bratislavských business centrách a administratívnych budovách známa vysokou úrovňou gastronomických služieb. Kvalita reštaurácie, rýchlosť fast-foodu.
Presto Digital Park II, Einsteinova 23, 851 01
Presto Lakeside Park, Tomášikova ulica
Presto Business centrum 1, Plynárenská ulica
Presto Business centrum 5, Plynárenská ulica
Presto, Polus, Vajnorská 100/B

MEDUSA Catering – samostatná divízia skupiny. Zabezpečuje široký rozsah služieb od malých akcií pre pár osôb, súkromné oslavy až po eventy pre niekoľko tisíc účastníkov ako sú kongresy, plesy, vianočné párty.

Peter ŠTECKO (37) vyštudoval podnikový manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Podnikať začal v osemnástich. Neskôr sa pre nízky vek pracovať s cennými papiermi zameral na módu. V roku 1993 založil firmu ZOE a od roku 1995 prevádzkoval rovnomennú sieť obchodov s módou. Príchodom globálnej konkurencie a presunom výroby do Ázie sa rozhodol zmeniť oblasť podnikania. V roku 2003 otvoril svoju prvú reštauráciu v centre Bratislavy s názvom MEDUSA. Dnes má skupina MEDUSA Group 22 prevádzok, vyše 600 zamestnancov a je najväčšou slovenskou gastroskupinou. Peter Štecko je jej jediným majiteľom. Je ženatý a má tri deti.

event2all, s.r.o. Ľudovít Tóth
Drotárska cesta 65

mobil: 0907 982 221
811 02 Bratislava toth@event2all.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.