Play off KHL so Slovanom Bratislava a Levom Praha odvysiela naživo na Sport1 a Sport2

PRAHA, BRATISLAVA, 19. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Pri napínavých zápasoch Slovana Bratislava a Lev Praha pri ich premiérovom pôsobení v playoff Kontinentálnej ligy budú na Slovensku a v Česku exkluzívne diváci Sport1 a Sport2. Obidve televízie odvysielajú priame prenosy zo všetkých vonkajších a domácich zápasov našich reprezentantov v KHL, prvýkrát sa tak stane v stredu 20. februára.

Platené stanice Sport1 a Sport2 prevádzkuje spoločnosť Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc. Reklamný čas predáva agentúra Atmedia.

Minimálne osem priamych prenosov plných špičkového hokeja vo vyraďovacej časti KHL prinesú televízie Sport1 a Sport2. Belasí sa stretnú s moskovským Dinamom (naživo Sport2), pražský tím si zmeria sily s CSKA Moskva (naživo Sport1).

Pri domácich zápasoch Slovana sa diváci dočkajú obľúbených komentátorov Mateja Hajka, Pavla Gašpara, či Juraja Kušníra.

„Máme veľkú radosť, že obidva kluby postúpili do vyraďovacej časti súťaže a že Sport1 a Sport2 sprostredkujú fanúšikom doma skvelý hokejový zážitok,“ povedal v mene prevádzkovateľa Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Platené televízie Sport1 a Sport2 môže sledovať viac než milión domácností s príslušnou ponukou najväčších českých alebo slovenských operátorov, medzi najvýznamnějšie patrí Skylink (ČR, SR), UPC Česká republika, UPC Slovensko, Slovak Telekom, Telefonica O2 (ČR), Orange (SR), freeSAT (ČR, SR).

V základnej časti Kontinentálnej ligy odvysielali televízie Sport1 a Sport2 viac jako tri desiatky priamych prenosov so Slovanom Bratislava a Levom Praha. Aktuálne informácie a zaujímavosti môžu športoví nadšenci sledovať na stránke http://www.facebook.com/TelevizeSportTV.

Spoločnosť Chello Central Europe

Chello Central Europe je jednou z vedúcich medzinárodných firiem v oblasti vysielania, distribúcie a zastupovania tematických televíznych staníc so zameraním na trh strednej a východnej Európy.
Chello Central Europe je podnikateľskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – poprednej medzinárodnej mediálnej spoločnosti a európskej obsahovej divízie spoločnosti Liberty Global, Inc.
Súčasné portfólio Chello Central Europe v Čechách a na Slovensku zahŕňa stanice Sport1, Sport2, SportM, Minimax a Megamax, (pre deti), Spektrum (dokumenty), TV Paprika (gastronómia), Spektrum Home (bývanie) a spoločný podnik s MGM (filmy ).

Popri tematických kanáloch spoločnosť ďalej prevádzkuje firmu Atmedia so sídlom v Poľsku, ktorá zaisťuje predaj reklamných časov. Aktuálne pôsobí aj v Česku a v Maďarsku.

Zároveň Chello Central Europe obchodne a distribučne zastupuje okolo 20 zahraničných tematických staníc a televíznych spoločností, o.i. Da Vinci Learning, Da Vinci U, Fine Living (FL), CBS Drama, CBS Reality, JimJam, Extreme Sports Channel, History, Hustler TV, Daring! TV alebo Bloomberg.

Viac o televíziách Sport1 a Sport2

Sport1 a Sport2 sú platené televízne programy určené všetkým športovým fanúšikom. Exkluzívne prinášajú tie najväčšie svetové a domáce športové udalosti, primárne futbal a hokej ako divácky najatraktívnejšie športy. Čo konkrétne sa dá na Sport1 a Sport2 sledovať? Lev Praha a Slovan Bratislava v KHL, prvý španielsku futbalovú ligu (La Liga), druhú španielsku ligu (Liga Adelante), prvú holandskú ligu (Eredivisie), prvý škótsku ligu (Scottish Premier League), nemecký pohár (DFB-Pokal), prvúý španielsku ligu hádzanej mužov, NFL – americký futbal, basketbalovú NBA, tenisové turnaje ATP500, volejbal, hádzanú, poker. Na svoje si prídu i milovníci ostatných atraktívnych športov, ako sú ragby, golf, box a ďalšie. Vysiela vo formáte 16:9 s českým alebo slovenským komentárom.

Kontakt:

Jakub Švestka, PR Manager
Chello Central Europe s.r.o.
T: +420 222 998 740 M: +420 725 394 684
jakub.svestka@chellocentraleurope.com

Tomáš Mácha
Account Manager
M +421 948 215 212
T +421 2 5441 2192
PR.Konektor
Mudroňova 27, 811 01 Bratislava
http://www.prkonektor.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.