TV Markíza bude o voľbe pápeža informovať priamo z Vatikánu (FOTO)

BRATISLAVA, 19. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Televízia Markíza pripravuje mimoriadne spravodajstvo v súvislosti s voľbou nového pápeža. Spravodajský tím sa tejto téme intenzívne venuje od minulotýždňového oznámenia rezignácie terajšej hlavy katolíckej cirkvi, pápeža Benedikta XVI.

Rado Igaz
Rado Igaz

Už niekoľko dní pred oficiálnym odstúpením Benedikta XVI., ku ktorému dôjde vo štvrtok 28. februára 2013, začne o aktuálnom dianí vo Vatikáne informovať redaktor spravodajstva TV Markíza Rado Igaz.

Divákom Televíznych novín sa bude pravidelne prihovárať prostredníctvom autentických reportáží a živých vstupov priamo z metropole katolíckej cirkvi. V stredu 27. februára 2013 bude prítomný aj na stretnutí pápeža so slovenským prezidentom Ivanom Gašparovičom a so slovenskou delegáciou pri príležitosti Národnej púte do Ríma.

Na deň pápežovho odstúpenia pripravuje TV Markíza mimoriadne spravodajstvo, ktoré sa začne po večerných Televíznych novinách.

“V mimoriadnom spravodajstve sa budeme venovať najmä aktuálnym otázkam v súvislosti s odchodom Benedikta XVI., pozrieme sa na výzvy, ktoré čakajú na nového pápeža a skúsime nájsť odpoveď aj na otázku, čo bude ďalej s odvolaným arcibiskupom Róbertom Bezákom,“ povedal Tibor Mattyašovský, šéfredaktor spravodajstva a športu TV Markíza.

Lukáš Kočišek
PR manažér TV Markíza

MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o.

Bratislavská 1/A
843 56 Bratislava

tel.: +421 2 682 74 123
cell: +421 904 700 228
e-mail: Kocisek.Lukas@markiza.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.