Za stávku cez SMS v hodnote 1,05 eura výhra v hre TIPOS JOKER 63 494,5 eura

BRATISLAVA, 21. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Tomu sa hovorí skutočné šťastie! „V stredajšom žrebovaní padol jackpot v doplnkovej hre JOKER vo výške 63 494,45 eura. Na svoje konto si ho bude môcť pripísať hráč, ktorý uzavrel stávku na jeden tip v hre LOTO a na doplnkovú hru JOKER prostredníctvom esemesky,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Ako ďalej hovorca dodal, šťastlivec za stávku zaplatil len 1,05 eura.
Ide vôbec o prvý tohtoročný jackpot, ktorý padol v číselných lotériových hrách spoločnosti TIPOS prostredníctvom SMS správy. „Zároveň je to piaty jokerový jackpot v tomto roku. Možno tiež uviesť, že je to zatiaľ najvyššia tohtoročná jokerová výhra,“ uviedol Čépe. Vlani padol jokerový jackpot prostredníctvom SMS stávky raz. „Išlo o fantastický jackpot v doplnkovej hre s hodnotou 184 312 eur. Padol v žrebovaní dňa 12. 12. 2012. Možno tiež dodať, že išlo o druhú najvyššiu jokerovú výhru v minulom roku,“ pripomenul hovorca.
JOKER je doplnková hra k číselným lotériám LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené
na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu,
ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Kontakt pre médiá:
Rastislav Čépe
hovorca spoločnosti
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s., Brečtanová 1, Bratislava
Tel: 0911 677 877
Mail: cepe@tipos.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.