Sport2 HD rozširuje distribúciu o UPC Slovakia

PRAHA, BRATISLAVA, 22. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Už druhý veľký operátor začne ponúkať novú televíziu Sport2 HD. S platnosťou od piatku 22. februára ju budú môcť využiť zákazníci káblového operátora UPC BROADBAND SLOVAKIA.

V natívnom HD budú pripravené všetky stretnutia Slovana Bratislava v play-off Kontinentálnej hokejovej ligy, v pôvodnom vysokom rozlíšení si pozrú športoví fanúšikovia napríklad aj futbalovú La Ligu vrátane legendárneho El Clásico, tenisové turnaje ATP500 za účasti hviezdnych hráčov absolútnej svetovej špičky alebo kvalifikačné zápasy Španielska a Nemecka na futbalové majstrovstvá sveta. Chello Central Europe patrí do skupiny Liberty Global, Inc.

Hokej so sebou neprináša len drinu, zranenia, či unavených hráčov:-) FOTO: Sport2 HD
Hokej so sebou neprináša len drinu, zranenia, či unavených hráčov:-) FOTO: Sport2 HD

Káblový operátor UPC Slovakia ponúkne Sport2 HD v balíčku UPC DIGITAL Basic, naladiť si novú stanicu bude možné na programovej pozícii 132.

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA zaradením stanice Sport2 HD opätovne potvrdzuje svoj záujem neustále obohacovať programovú ponuku o atraktívny športový obsah. Naši zákazníci sa môžu tešiť na výkony najlepších hokejistov, futbalistov či tenistov, ktoré si budú môcť užiť v tom najvyššom, pôvodnom vysokom rozlíšení,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

„Veľký záujem operátorov o Sport2 HD je pre nás dôkazom, že prichádzame v správny čas so špičkovou stanicou pre náročných divákov. Sme radi, že už počas premiérového pôsobenia Slovana Bratislava v KHL budú vo vysokom rozlíšení vyrobené všetky ich zápasy vo vyraďovacej časti, priaznivcov futbalu určite poteší pravidelné vysielanie známej španielskej futbalovej ligy s Ronaldom a Messim a ďalších významných športových udalostí z domova i zo sveta a to všetko v špičkovej HD kvalite,” uviedol za prevádzkovateľa Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Viac o Sport2 HD aj tu: Sexice Járová a Glosíková lákajú na lepší obraz televízie Sport2 HD (FOTOGALÉRIA)

Ku sledovaniu Sport2 HD je potrebný nielen televízor s Full HD či HD Ready funkciou obrazu, ale taktiež HD set-top-box od operátora alebo CA modul, samozrejmosťou je využitie príslušnej ponuky operátora zahrňujúcej Sport2 HD.

Obsah vysielaní staníc Sport2 a Sport2 HD bude identický s tým, že verzia vo vysokom rozlíšení ponúkne divákovi obrazový zážitok, ako by bol so svojimi športovými hviezdami priamo na štadióne.
Vedľa kanálov Sport2 HD a Sport2 prevádzkuje spoločnosť Chello Central Europe stanice Sport1 a SportM.

Spoločnosť Chello Central Europe

Chello Central Europe je jednou z vedúcich medzinárodných firiem v oblasti vysielania, distribúcie a zastupovania tematických televíznych staníc so zameraním na trh strednej a východnej Európy.
Chello Central Europe je podnikateľskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – poprednej medzinárodnej mediálnej spoločnosti a európskej obsahovej divízie spoločnosti Liberty Global, Inc.
Súčasné portfólio Chello Central Europe v Čechách a na Slovensku zahŕňa stanice Sport1, Sport2, SportM, Minimax a Megamax, (pre deti), Spektrum (dokumenty), TV Paprika (gastronómia), Spektrum Home (bývanie) a MGM (filmy ).

Popri tematických kanáloch spoločnosť ďalej prevádzkuje firmu Atmedia so sídlom v Poľsku, ktorá zaisťuje predaj reklamných časov. Aktuálne pôsobí aj v Česku a v Maďarsku.
Zároveň Chello Central Europe obchodne a distribučne zastupuje okolo 20 zahraničných tematických staníc a televíznych spoločností, o.i. CBS Drama, CBS Reality, Fine Living (FL), Jim Jam, Da Vinci Learning, Da Vinci U, Extreme Sports Channel, History, Hustler TV, Daring! TV alebo Bloomberg.

Viac o televíziách Sport1 a Sport2

Sport1 a Sport2 sú platené televízne programy určené všetkým športovým fanúšikom. Exkluzívne prinášajú tie najväčšie svetové a domáce športové udalosti, primárne futbal a hokej ako divácky najatraktívnejšie športy. Čo konkrétne sa dá na Sport1 a Sport2 sledovať? Lev Praha a Slovan Bratislava v KHL, prvý španielsku futbalovú ligu (La Liga), druhú španielsku ligu (Liga Adelante), prvú holandskú ligu (Eredivisie), prvý škótsku ligu (Scottish Premier League), nemecký pohár (DFB-Pokal), prvú španielsku ligu hádzanej mužov, NFL – americký futbal, basketbalovú NBA, tenisové turnaje ATP500, volejbal, hádzanú, poker. Na svoje si prídu i milovníci ostatných atraktívnych športov, ako sú ragby, golf, box a ďalšie. Vysiela vo formáte 16:9 s českým alebo slovenským komentárom.

Kontakt:

Jakub Švestka, PR Manager
Chello Central Europe s.r.o.
T: +420 222 998 740 M: +420 725 394 684
jakub.svestka@chellocentraleurope.com

Tomáš Mácha
Account Manager
M +421 948 215 212
T +421 2 5441 2192
PR.Konektor
Mudroňova 27, 811 01 Bratislava
http://www.prkonektor.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.