Ford chystá pre Ženevu celý rad noviniek Tourneo a úplne nové SUV EcoSport (FOTO)

BRATISLAVA, 23. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Ford of Europe uvedie nové modely pre Európu a detailný plán produktovej expanzie na tlačovej konferencii na ženevskom autosalóne, 5. marca. Ford odhalí celý nový rad svojich osobných dodávok s prívlastkom Tourneo, s globálnym debutom úplne nového typu vozidla Tourneo Courier, a tiež vystaví úplne nové kompaktné SUV pre Európu, Ford EcoSport.

Tourneo Courier
Tourneo Courier

Výkonný viceprezident Stephen Odell a viceprezidentka Barb Samardzich spoločnosti Ford budú viesť tlačovú konferenciu na stánku Ford v hale 5 v čase o 13:45-14:00 hod. Najvyšší predstavitelia spoločnosti Ford budú k dispozícii na rozhovory s médiami.

Tlačovú konferenciu bude možné sledovať aj online na live.fordmedia.eu. Tlačové správy, fotografie a ostatné súvisiace materiály budú dostupné na geneva2013.fordmedia.eu od 5. marca 7:00 hod.

O spoločnosti Ford Motor Company
Spoločnosť Ford Motor Company, globálny líder automobilového priemyslu so základňou v Dearborne v americkom štáte Michigan, vyrába alebo distribuuje automobily na šiestich svetadieloch. Táto spoločnosť s približne 171 000 zamestnancami a 65 továrňami po celom svete vlastní automobilové značky ako Ford a Lincoln. Spoločnosť poskytuje aj finančné služby prostredníctvom spoločnosti Ford Motor Credit Company. Viac informácií o produktoch spoločnosti Ford nájdete na internetovej stránke http://corporate.ford.com.
Spoločnosť Ford Europe sa zaoberá výrobou, predajom a servisom vozidiel značky Ford na 50 individuálnych trhoch a má približne 47 000 zamestnancov vo svojich podnikoch s plnou majetkovou účasťou. Celkovo pre spoločnosť pracuje približne 69 000 ľudí, ak sa zarátajú aj podniky s účasťou iných spoločností a nekonsolidované podniky. Okrem spoločnosti Ford Motor Credit Company prevádzkuje spoločnosť Ford Europe divíziu Ford Customer Service Division a 24 výrobných závodov (15 podnikov s plnou majetkovou účasťou alebo konsolidovaných podnikov s účasťou iných spoločností a 9 nekonsolidovaných podnikov s účasťou iných spoločností). Do Európy boli prvé automobily značky Ford privezené v roku 1903, teda v tom istom roku, v ktorom bola spoločnosť Ford Motor Company založená. Výroba sa v Európe začala v roku 1911.


Soňa Lovíšková, PR špecialista

Summit Motors Slovakia, spol. s r. o

+421 908 724 678

loviskova@summit.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.