Inteligentná umývačka riadu Electrolux RealLife nie je prieberčivá (FOTO)

BRATISLAVA, 26. februára 2013 (tlacovasprava.sk) – Neprieberčivá umývačka Krehké sklo, mastné taniere či zaschnuté hrnce? Umývačku riadu nemusíte púšťať na trikrát. Umývačka Electrolux zvládne naraz všetko aj po veľkej rodinnej oslave. Vám ušetrí čas a sebe prácu. Umývačka riadu Electrolux RealLife ESF6630ROX zvládne všetky druhy riadu. Pomáha jej k tomu sada inteligentných funkcií. Vďaka FlexiWash môžete umyť znečistené hrnce a zároveň krehké poháre. Umývačka zvýši teplotu a tlak vody v dolnej časti umývačky, pričom riad vo vrchnom koši je umytý pri nižšej teplote a nižšom tlaku. Tak váš riad viac nemusíte triediť.

Umývačka riadu Electrolux RealLife ESF6630ROX
Umývačka riadu Electrolux RealLife ESF6630ROX

Voda sa cez špeciálne satelitné sprchovacie rameno FlexiSpray dostane naozaj všade, aj na tie najmenej prístupné miesta. Problémom nie je ani doplna naložená umývačka. Rameno rotuje dvoma smermi a preto sa voda dostane do všetkých miest umývačky. Vnútorný priestor je navrhnutý tak, aby poskytoval miesto pre všetky nádoby poháre, taniere, varechy či príbory. Za extra tichý chod vďačí umývačka pokrokovému motoru invertor s desaťročnou zárukou. Motor garantuje tichú a energeticky úspornú prevádzku. Umývačka dosahuje výborné hodnotenie A++. O komfort sa stará inteligentný automatický program AutoFlex, ktorý určí mieru znečistenia riadu a automatický nastaví optimálnu teplotu vody a dĺžku cyklu umývania.

Technické údaje Electrolux RealLife ESF6630ROX:

energetická trieda A++,

ročná spotreba energie 256kWh,

ročná spotreba vody 2745l,

farba strieborná,

funkcie: FlexiLift, AutoFlex – automaticky nadstaví umývací cyklus, funkcia AutoOff, Myfavourite – obľúbený program jedným dotykom, FlexiSpray – satelitné sprchovacie rameno, odklad štartu o 24 hodín, TimeSaver – funkcia skrátenia času, automatické otvorenie dvierok na konci programu, motor invertor

Cena modelu Electrolux RealLife ESF6630ROX je 689 eur s DPH
(Doporučená predajná cena vrátane recyklačného poplatku)
Spoločnosť Electrolux je popredným výrobcom domácich spotrebičov a spotrebičov pre profesionálne využitie. Ročne predáva viac ako 40 miliónov výrobkov zákazníkom vo viac ako 150 krajinách. Spoločnosť sa zameriava na inovácie, ktoré sú navrhnuté na základe dôkladného poznania potrieb zákazníkov, od bežných spotrebiteľov po profesionálov. Sortiment výrobkov Electrolux zahŕňa chladničky, umývačky riadu, práčky, sporáky, malé domáce spotrebiče a vysávače predávané pod renomovanými značkami Electrolux, AEG a Zanussi. V roku 2011 dosiahla skupina Electrolux objem predaja vo výške približne 11,3 miliárd EUR a zamestnávala 58 000 zamestnancov. Viac informácií o skupine.

Michaela Lukovičová
SEESAME Communication Experts
Tel: 0907 627 189
lukovicova@seesame.com
ELECTROLUX

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.