Tipujúci vsadil náhodný výber v hre TIPOS LOTO a vyhral jackpot viac ako 8 tisíc eur

BRATISLAVA, 4. marca 2013 (tlacovasprava.sk) – Deviaty tohtoročný jackpot, ktorý padol v „malom lote“, si na svoj účet pripíše hráč z Prešovského kraja. V nedeľnom žrebovaní číselných lotériových hier spoločnosti TIPOS padol v hre LOTO 5 z 35 už deviaty tohtoročný jackpot. „Výhru 8 140,95 eura si bude môcť na svoj účet pripísať hráč, ktorý uzatvoril v prvý marcový deň stávku v Prešovskom kraji,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.
Ako ďalej hovorca dodal, šťastný víťaz uzatvoril stávku na šesť náhodných tipov a zapojil sa aj do doplnkovej hry JOKER. „Jeho vklad do hry bol 2,15 eura,“ uviedol Čépe. Doteraz najvyšší tohtoročný jackpot v hre LOTO 5 z 35 padol 9. januára a má hodnotu 63 834,16 eura. „Išlo o prvú tohtoročnú jackpotovú výhru v hre LOTO 5 z 35. Získal ju hráč, ktorý uzatvoril stávku v Banskobystrickom kraji na dva náhodné tipy. Do hry teda vložil len 0,60 eura,“ pripomenul hovorca.
Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. „Hodnota jedného tipu je len 0,30 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry.

Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000,“ uviedol Čépe. Päť výherných čísel pre „malé loto” sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.
Rastislav Čépe
hovorca spoločnosti
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s., Brečtanová 1, Bratislava
Tel: 0911 677 877
Mail: cepe@tipos.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.