*
článok
Obchod, TLAČOVÉ SPRÁVY

OMV Slovensko predlžuje spotrebiteľskú akciu s exkluzívnymi šperkami LIORA s krištáľmi SWAROVSKI® ELEMENTS

BRATISLAVA, 8. marca 2013 (tlacovasprava.sk) – Pre veľký záujem zákazníkov sa spoločnosť OMV Slovensko rozhodla predĺžiť spotrebiteľskú akciu s elegantnými šperkami z exkluzívnej kolekcie LIORA  za zvýhodnenú cenu. Šperky s krištáľmi SWAROVSKI® ELEMENTS , ktoré má sieť čerpacích staníc OMV v ponuke po prvýkrát, tak budú zákazníkom k dispozícii až do 17. marca 2013.

OMV Kolekcia LIORA

OMV Kolekcia LIORA

Marián Socha, prokurista spoločnosti OMV Slovensko, s.r.o., hovorí: „Naša spotrebiteľská akcia so šperkami z kolekcie LIORA zaznamenala medzi našimi zákazníkmi mimoriadnu odozvu. Najväčší úspech dosiahla pred Vianocami a pred dňom sv. Valentína, keď zákazníci obdarúvali šperkami svojich blízkych. Pre veľký záujem našich zákazníkov sme sa rozhodli akciu predĺžiť až do 17. marca 2013. Zákazníci tak majú možnosť vybrať pekný darček
pre svoje polovičky aj dňa 8. marca pri príležitosti Medzinárodného dňa žien.“

Exkluzívne šperky môžu zákazníci čerpacích staníc OMV získať od konca októbra 2012. Každou kúpou paliva, produktu alebo služby na čerpacej stanici môžu zbierať hracie nálepky. Už 20 hracích nálepiek im umožňuje vybrať si niektorý zo šperkov a získať ho so zľavou až 71 percent.
Kolekcia šperkov LIORA, navrhnutá exkluzívne pre sieť čerpacích staníc OMV na Slovensku, ponúka široké spektrum vysokokvalitných ručne vyrobených šperkov vrátane prsteňov, náušníc, náramkov, náhrdelníkov a hodiniek v rôznych farbách a veľkostiach – ako pre ženy, tak aj pre mužov.
Počas predĺženej ponuky sa zákazníci stále môžu zapojiť aj do súťaže o exkluzívny víkendový pobyt v luxusnom hoteli v rakúskom Innsbrucku, ktorý je spojený s návštevou slávneho SWAROVSKI CRYSTAL WORLDS. Tento unikátny zážitok pozostáva zo 14 podzemných tematických komôr divov, vytvorených s využitím Swarovski krištáľov.

Poznámka: akcia platí do vyčerpania zásob.

Michaela Hugon
Senior Account Manager

Grayling
Palisady 36
811 06 Bratislava
Slovak Republic

Tel.: +421 2 5920 1410
Mobile: +421 915 759 469
Fax: +421 2 5920 1400
E-mail: michaela.hugon@grayling.com

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: