Boxer Tomi KID Kovács už pozná meno svojho ďalšieho súpera! (FOTO)

BRATISLAVA, 11. marca 2013 (tlacovasprava.sk) – Doteraz neporazený slovenský boxer Tomi KID Kovács sa opäť predstaví v ringu. Od jeho posledného, víťazného zápasu s fínom Selesmaaom už ubehlo takmer 6 mesiacov.

Tomi KID Kovács sa už pripravuje na 23. marca. V maďarskom meste Szentes bude jeho súperom Daniel Régi, majster Maďarska v strednej váhe z roku 2005. FOTO: Ivan Hrušovský
Tomi KID Kovács sa už pripravuje na 23. marca. V maďarskom meste Szentes bude jeho súperom Daniel Régi, majster Maďarska v strednej váhe z roku 2005. FOTO: Ivan Hrušovský

Prvý súboj nášho profiboxera v tomto roku sa uskutoční už 23. marca v maďarskom meste Szentes a sledovať ho môžu diváci v priamom prenose na Sport TV. Tomi už pozná aj meno svojho súpera v najbližšom zápase. Bude ním maďarský reprezentant Daniel Régi, majster Maďarska v strednej váhe z roku 2005.

Régi  v profesionálnom ringu pôsobí od roku 2008 a jeho skóre je 16 víťazstiev, 8 prehier. Úspešný maďarský reprezentant sa pred boxom dlho venoval karate a kórejskému  bojovému športu taekwando. Ako reprezentant sa zúčastnil na viacerých medzinárodných turnajoch a získal cenné víťazstvá  a umiestnenie.

Je to skúsený súper, ešte sme spolu v profi verzii neboxovali. Má dobrú techniku boja na strednú vzdialenosť. Ja sa v posledných dňoch venujem výhradne intenzívnej predzápasovej príprave. S ňou mi pomáha aj môj tímový kolega Faur Csaba, s ktorým sa zameriavame najmä na sparingy a prácu v rukaviciach. Prišiel za mnou na Slovensko, je to profesionálny boxer a ideálny sparingpartner. Verím si, no nechcem nič podceniť,” doplnil Tomi KID Kovács.

Tomi Kid so stopercentnou bilanciou v profiringu bude v Maďarsku ako jediný zastupovať slovenský box, no tlaku domácich fanúšikov sa neobáva. „Určite to bude kvalitný zápas. Régi bude mať veľkú domácu podporu, ale viem, že mňa príde taktiež povzbudzovať veľa fanúšikov. Jednoznačne ich prekričíme,“ uviedol Tomi.

Okrem duelu Kovács (21 víťazstiev – 0 prehier). vs. Régi (16 víťazstiev – 8 prehier) sa v ringu proti sebe predstavia:

Nagy Sándor (8 víťazstiev – 0 prehier)  vs. Bozai Gyula (8 víťazstiev – 5 prehier – 1 remíza)
Nagy Lajos Márk (12 víťazstiev – 0 prehier) vs. Michal Pecháček (10 víťazstiev – 2 prehry)
Bedák Zsoltot (15 víťazstiev – 1 prehra) vs. doposiaľ neurčený súper.

Kontakt pre médiá
MediaDom, s.r.o.
Petra Bohuslavská
+421 949 233 493
bohuslavska@mediadom.sk
http://www.mediadom.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.