Modré z neba dnes splní životný sen Marekovi, fanúšikovi hokejového Slovana (FOTO)

BRATISLAVA, 13. marca 2013 (tlacovasprava.sk) – Zápas svojho milovaného Slovana sledoval najväčší hokejový bojovník z VIP boxu spolu s Mirom Šatanom a Ľubom Višňovským.

Zápas svojho milovaného Slovana sledoval najväčší hokejový bojovník z VIP boxu, slovanisti nechýbali ani v štúdiu.
Zápas svojho milovaného Slovana sledoval najväčší hokejový bojovník z VIP boxu, slovanisti nechýbali ani v štúdiu.

Aj v stredu 13. marca 2013 o 20:20 bude na obrazovkách televízie Markíza vyhradený čas na plnenie túžob v obľúbenej šou Modré z neba. Vilo Rozboril so svojím tímom pomôže v neľahkom osude ďalším trom slovenským rodinám.

Hneď v úvode chytí divákov za srdce príbeh najväčšieho hokejového bojovníka Mareka, ktorému vlani v júli našli nádor na mozgu a okamžite ho operovali. Potom prišli ožarovania a od októbra chemoterapie.

Slovanista Marek bojuje s väčším nasadením ako Miro Šatan či Ľubo Višňovský, pretože jeho boj je bojom o život. A Modré z neba mu nemohlo pripraviť nič iné ako famóznu hokejovú rozprávku.

Druhý príbeh je o rodine Novákovcov, v ktorej to začalo ísť dolu vodou, keď mama troch detí začala holdovať alkoholu a za peniaze, ktoré dostávala od manžela na vyplatenie šekov, si kupovala alkohol. Vlado na to prišiel neskoro, pre dlh ich museli odpojiť od plynu. Slepo dôveroval žene.

Pred poslednými Vianocami nabral odvahu a vyhodil ju z domu. A deti, hoci majú za sebou prvú zimu bez tepla v dome, boli šťastné, že je doma konečne pokoj. A vďaka Modrému z neba, konečne aj teplo!

A tretí príbeh bude bojom o život a prežitie. Jana má chronickú obštrukčnú chorobu pľúc, problémy s krčnou chrbticou, skoliózu. Do toho prišla v októbri minulého roka rana ako z dela. Rakovina prsníka. Jana je sama na dvoch synov, je na čiastočnom invalidnom dôchodku a jej mesačný príjem je len 150 eur.

Tešila sa na stužkovú syna Michala, napokon bola rada, že na nej krátko po operácii aspoň chvíľu vydržala. Ale nevládala na ňu upiecť jeho obľúbený punčový koláč. Repete stužkovej v netradičnej podobe im urobilo Modré z neba. V Egypte.

Šou Modré z neba je zároveň štartérom pomoci. Ťažký osud ľudí sa po vysielaní snažia zmierniť aj diváci. Pomoc im môžu ponúknuť prostredníctvom facebookovej fan page Modré z neba, ktorá ma v súčasnosti takmer 290-tisíc fanúšikov. Jednotlivým príbehom sa venuje aj webstránka modrezneba.markiza.sk. Návštevníci sa na nej môžu dozvedieť aj množstvo zaujímavostí o šou.

Lukáš Kočišek
PR manažér / PR Manager
MARKÍZA – SLOVAKIA spol. s r.o.
Bratislavská 1/A, 843 56 Bratislava
M (+421) 904 700 228
T (+421) 2 68274123
Kocisek.Lukas@markiza.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.