Jackpot v hre TIPOS LOTO 5 z 35 vyhral hráč z Košického kraja – domov si odnesie 24 tisíc eur

KOŠICE/BRATISLAVA, 14. marca 2013 (tlacovasprava.sk) – To, že hra LOTO 5 z 35 je číselnou lotériou s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry potvrdzuje ďalší padnutý jackpot. „V stredajšom žrebovaní spoločnosť TIPOS zaznamenala už 10. tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35. Víťaz žrebovania si na svoj účet bude môcť pripísať 24 480,18 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.
Ako ďalej hovorca dodal, šťastný hráč uzatvoril stávku v Košickom kraji v deň žrebovania. „Hráč uzatvoril stávku len na jeden náhodný tip, stĺpec a zapojil sa aj do doplnkovej hry JOKER. Za stávku zaplatil 0,65 eura,“ uviedol Čépe.
Desiaty tohtoročný jackpot je z pohľadu výšky výhry momentálne štvrtým v poradí. Doteraz najvyšší jackpot v tomto roku  v „malom lote“ padol 9. januára a mal hodnotu 63 834,16 eura. „Išlo o prvú tohtoročnú jackpotovú výhru v hre LOTO 5 z 35. Získal ju hráč, ktorý uzatvoril stávku v Banskobystrickom kraji na dva náhodné tipy. Do hry teda vložil len 0,60 eura,“ pripomenul hovorca.
Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. „Hodnota jedného tipu je len 0,30 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000,“ uviedol Čépe. Päť výherných čísel pre „malé loto” sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu,
ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.
Rastislav Čépe
hovorca spoločnosti
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s., Brečtanová 1, Bratislava
Tel: 0911 677 877
Mail: cepe@tipos.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.