Mandľový olej Ikarov lisovaný za studena je super kozmetika (FOTO)

BRATISLAVA, 14. marca 2013 (tlacovasprava.sk) – Mandľový olej Ikarov lisovaný za studena je doslova potrava pre telo. Je nabitý nenasýtenými mastnými kyselinami, vitamínom A, E a F. Z minerálov obsahuje draslík, vápnik, horčík a fosfor. No a tieto látky cez kožu docestujú priamo do organizmu, a ten sa vám za to odvďačí vitalitou a krásou. Čo viac po dlhej zime potrebujete?

Mandľový olej Ikarov lisovaný za studena je super kozmetika.
Mandľový olej Ikarov lisovaný za studena je super kozmetika.

Tak, ako si po sprche natierate na pokožku telové mlieko, skúste mandľový olej. Olej je svojim zložením najbližší ľudskej pokožke, nezanechá na nej pocit mastnoty.

Je to ako rituál. Vychutnajte si pritom horkastú a vzrušujúcu vôňu mandlí, ktorá vás uvoľní a zrelaxuje. Nevoniate žiadnu chémiu, len silu prírody.

Ak si na toto zvyknete a pozriete sa na rozjasnenú pokožku, už nebudete chcieť späť telové mlieko,“ povedal JUDr. Dobromir Tabahnev, výhradný dovozca 100 % prírodných prípravkov Ikarov na Slovensko.

Tí odvážnejší vyskúšajú mandľový olej aj namiesto denného či nočného krému na tvár, ktorý takisto vyživí pleť. Odstraňuje tmavé kruhy pod očami a zvláčni popraskané pery. Dobrú službu urobí aj po depilácii nôh. V rodine ho využijú ženy, muži i deti. Je vhodný aj na upokojenie kože detí už od dojčenského veku.

Využitie mandľového oleja v domácej kozmetike sa zďaleka nekončí. Dobre padne pri manikúre i pedikúre. Nohy si vymasírujte olejom, natiahnime si na ne hrubé ponožky a oddychujte. Vyživí a spevní tak nechty na nohách ako aj na rukách. Nezabudnite ani na masáž rúk, po ktorej si môžete  tiež nachvíľku natiahnuť bavlnené rukavice.

Napokon olej z voňavých mandlí podporuje rast vlasov, ak si ho dáte ako klasický zábal. Je preto aj súčasťou iného prípravku firmy Ikarov – stimulátora na vlasy.

Fotogaléria:

.

Viac informácií aj tu:
www.ikarov.sk
www.facebook.com/Ikarov-Kvalitne100%oleje

O PRÍPRAVKOCH IKAROV
Kvalitné 100% rastlinné oleje získava firma Ikarov z orechov, semien a plodov rastlín lisovaných za studena. Sú zdrojom polonenasýtených mastných kyselín, urýchľujú bunkovú výmenu, zlepšujú hydratáciu, pomáhajú pri tvorbe kolagénu. Spoločnosť priniesla 7 produktov: stimulátor na vlasy, olej na suchú pleť, olej na zrelú pleť, ružovú vodu, ružovú vodu s jojobovým olejom, telový mandľový olej a olej z hroznových jadier. Pripravuje olej proti celulitíde, avokádový olej a olej na spevnenie nechtov.

Kontakt pre médiá:
Jana Beňová
+421 907 560 107
ikarov@post.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.