Zápas play-off hokejovej extraligy Piešťany – Skalica stanica Sport1 pre kalamitu 15. marca nevysiela

BRATISLAVA, 15. marca 2013 (tlacovasprava.sk) – Dnešné piate štvrťfinálové stretnutie medzi Piešťanmi a Skalicou v Slovnaft plaoyff sa na obrazovkách Sport1 nakoniec neobjaví.  Dôvodom je kalamitná poveternostná situácia, ktorá neumožní prepravu podstatnej časti medzinárodného produkčného štábu.

Hlavné cesty v okolitých krajinách a čiastočne aj na Slovensku sú nezjazdné, niekde dokonca uzavreté miestnou polícou,“ vysvetľuje  príčinu odvolania plánovaného priameho prenosu Bernadette Pehlová, šéfproducentka športu v prevádzkovateľovi stanice Sport1 a Sport2 HD Chello Central Europe a dodáva: „Je nám veľmi ľúto, že zásah vyššej moci zabránil vysielať dnešný hokejový zápas a dúfame, že zajtra bez problémov poskytneme divákom priamy prenos z Popradu a v nedeľu zo Skalice.“

Obidva víkendové duely majú plánovaný začiatok o 18:00, priamy prenos sa začína o 17:45.

Spoločnosť Chello Central Europe

Chello Central Europe je jednou z vedúcich medzinárodných firiem v oblasti vysielania, distribúcie a zastupovania tematických televíznych staníc so zameraním na trh strednej a východnej Európy.
Chello Central Europe je podnikateľskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – poprednej medzinárodnej mediálnej spoločnosti a európskej obsahovej divízie spoločnosti Liberty Global, Inc.
Súčasné portfólio Chello Central Europe v Čechách a na Slovensku zahŕňa stanice Sport1, Sport2, SportM, Minimax a Megamax, (pre deti), Spektrum (dokumenty), TV Paprika (gastronómia), Spektrum Home (bývanie) a MGM (filmy ).
Popri tematických kanáloch spoločnosť ďalej prevádzkuje firmu Atmedia so sídlom v Poľsku, ktorá zaisťuje predaj reklamných časov. Aktuálne pôsobí aj v Česku a v Maďarsku.
Zároveň Chello Central Europe obchodne a distribučne zastupuje okolo 20 zahraničných tematických staníc a televíznych spoločností, o.i. CBS Drama, CBS Reality, Fine Living (FL), , JimJam,Da Vinci Learning, Da Vinci U, Extreme Sports Channel, History, Hustler TV, Daring! TV alebo Bloomberg.

Viac o televíziách Sport1 a Sport2
Sport1 a Sport2 sú platené televízne programy určené všetkým športovým fanúšikom. Exkluzívne prinášajú tie najväčšie svetové a domáce športové udalosti, primárne futbal a hokej ako divácky najatraktívnejšie športy. Čo konkrétne sa dá na Sport1 a Sport2 sledovať? Lev Praha a Slovan Bratislava v KHL, prvý španielsku futbalovú ligu (La Liga), druhú španielsku ligu (Liga Adelante), prvú holandskú ligu (Eredivisie), prvý škótsku ligu (Scottish Premier League), nemecký pohár (DFB-Pokal), prvú španielsku ligu hádzanej mužov, NFL – americký futbal, basketbalovú NBA, tenisové turnaje ATP500, volejbal, hádzanú, poker. Na svoje si prídu i milovníci ostatných atraktívnych športov, ako sú ragby, golf, box a ďalšie. Vysiela vo formáte 16:9 s českým alebo slovenským komentárom.

Kontakt:
Jakub Švestka, PR Manager
Chello Central Europe s.r.o.
T: +420 222 998 740 M: +420 725 394 684
jakub.svestka@chellocentraleurope.com

Tomáš Mácha
Account Manager
M +421 948 215 212
T +421 2 5441 2192
PR.Konektor
Mudroňova 27, 811 01 Bratislava
http://www.prkonektor.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.