Expert Elektro prináša veľkonočnú súťaž Nájdi vo vajíčku chladničku, hlavnou výhrou je 7 chladničiek Whirlpool

Bratislava, 27. marca 2013 (tlacovasprava.sk) – Prípravy na veľkonočné sviatky sú v plnom prúde a neobišli ani sieť Expert Elektro. Od pondelka 18. marca majú zákazníci elektropredajní možnosť skúsiť šťastie vo veľkonočnej súťaži a nájsť „chladničku vo veľkonočnom vajíčku“. Každý návštevník jednej zo siedmich predajní Expert Elektro sa môže pridať k hľadajúcim a vyhrať novú chladničku značky Whirlpool či darčekové poukážky v hodnote 50 eur na nákup v predajniach.

Expert na Sibacku

„Veľkonočné sviatky sú časom osláv, veselia a obdarúvania. Preto sme sa aj my opäť rozhodli obdarovať našich zákazníkov za ich priazeň a v rámci našej veľkonočnej akcie „Nájdi vo vajíčku chladničku“ im ponúkame možnosť vyhrať atraktívne ceny. Odniesť si od nás môžu až sedem chladničiek a kto nevyhrá, môže skúsiť šťastie v poveľkonočnom žrebovaní. Jednoducho, tohtoročné veľkonočné sviatky budú v Expert Elektro štedré,“ povedal Miroslav Šaškievič, obchodný manažér siete Expert Elektro na Slovensku.

Návštevníci predajní Expert Elektro budú môcť skúsiť šťastie prostredníctvom stieracích žrebov, a to od pondelka 18. marca do nedele 31. marca 2013.

V hre je sedem chladničiek značky Whirlpool a v prípade neúspechu v prvom kole sa súťažiaci môže zapojiť do záverečného žrebovania o sedem poukážok v hodnote 50 eur na nákup v sieti Expert Elektro. Žrebovanie prebehne 3. apríla 2013.

Spoločnosť expert SK prišla v roku 2010 na slovenský trh s jedinečnou stratégiou budovania svojej obchodnej siete od východu na západ. Od vstupu na trh otvoril expert SK sedem vlastných predajní, a to v Rimavskej Sobote, Snine, Trebišove, Vranove nad Topľou, Michalovciach, Spišskej Novej Vsi a Humennom.

O spoločnosti:

Spoločnosť expert SK, k.s, je členom medzinárodnej nákupnej kooperácie Expert International, ktorá bola založená v roku 1967 vo švajčiarskom Zürichu. V roku 1971 bola celosvetovo zaregistrovaná ochranná známka Expert. V roku 2000 sa združenie rozšírilo do celého sveta a vznikla Expert Global Inc., ktorá dnes pôsobí v 23 krajinách a predstavuje jedno z najsilnejších a najjednotnejších dobrovoľných obchodných združení na svete. Pod značkou Expert je celosvetovo združených viac ako 7 400 obchodov so spotrebnou elektronikou, bielou technikou, telekomunikačnou technikou, IT a foto technikou. Medzi európskymi reťazcami patrí Expert Global štvrté miesto (podľa výšky obratu).

Na Slovensku získala spoločnosť expert SK, k.s. licenciu Expert v septembri 2010. Spoločnosť v súčasnosti poskytuje služby v oblasti maloobchodu prostredníctvom siete 7 predajní Expert Elektro.

Kontakt:

Andrea Karellová
expert SK
karellovaa@k-b.sk
mobil: 00421 917 834 160

Roman Rajtár
AMI Communications Slovakia
roman.rajtar@amic.sk
mobil: 00421 948 496 086

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.