ŠKODA Octavia RS – najrýchlejšia Octavia všetkých čias – bude mať premiéru na Goodwood Festival of Speed 2013

BRATISLAVA, 3. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Značka ŠKODA v dňoch 11. až 14. júla predstaví na Festivale rýchlosti v Goodwoode vo svetovej premiére nové vozidlo ŠKODA Octavia RS, ktoré vychádza z novej generácie modelu Octavia, uvádzanej na trh začiatkom roka 2013.

Nová ŠKODA Octavia RS je dlhšia, širšia a ľahšia než jej predchodkyňa a je to najrýchlejšia Octavia, ktorá bola doteraz vyrobená. V duchu tradície značky ŠKODA ponúka športový charakter, skvelý dizajn, premyslenú techniku a vynikajúci pomer ceny a výkonu.

„ŠKODA Octavia je srdcom našej značky a verzia RS je vrcholom tohto modelového radu. Nová Octavia RS nadväzuje na dlhú športovú tradíciu našej značky. Nový model rozširuje rodinu Octavia smerom nahor o športové vozidlo nabité čistými emóciami. Je to naša najrýchlejšia a najsilnejšia Octavia, ktorú samozrejme aj štýlovo predstavíme. Festival rýchlosti v Goodwoode, so svojimi fascinujúcimi pretekárskymi špeciálmi a návštevníkmi, nadšenými pre automobilový a motocyklový šport, je ideálnym miestom svetovej premiéry modelu Octavia RS,“ hovorí Prof. Winfried Vahland, predseda predstavenstva spoločnosti ŠKODA AUTO.

V juhoanglickom Goodwoode bude Octavia RS predstavená verejnosti v rámci „Festival of Speed Moving Motorshow“, ktorý sa koná od štvrtka 11. júla 2013. Octavia RS bude hviezdou pavilónu značky ŠKODA. Okrem toho sa zúčastní aj pretekov do vrchu.

Goodwood Festival of Speed je motoristická akcia, ktorá sa od roku 1993 každoročne koná v areáli Goodwood House v Goodwoode pri Chichesteri v grófstve West Sussex v Anglicku. Usporiadateľom je športový nadšenec Charles Gordon-Lennox, gróf z March a Kinrary. Je to najväčšia akcia svojho druhu na svete, ktorá každoročne privíta až 200 000 nadšených fanúšikov.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Lucia Busquet
PR manager, ŠKODA AUTO SLOVENSKO s.r.o.
Lucia.busquet@skoda-auto.sk; +421 904 701 345

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.