Olejová masáž s novým vlasovým stimulátorom Ikarov pre zdravé a lesklé vlasy (FOTO)

BRATISLAVA, 4. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Olejovú masáž s novým vlasovým stimulátorom Ikarov vyskúšala Daniela, ktorá má asi meter dlhé vlasy a pravidelne sa o ne stará.

„Po dvoch pôrodoch sa mi vlasy vysušili. Preto  pravidelne chodím na vlasové kúry,“ hovorí Daniela.
„Po dvoch pôrodoch sa mi vlasy vysušili. Preto pravidelne chodím na vlasové kúry,“ hovorí Daniela.

Po dvoch pôrodoch sa mi vlasy vysušili. Preto  pravidelne chodím na vlasové kúry do kaderníctva na Šancovu 38 v Bratislave,“ hovorí Daniela. Tam jej urobili vlasovú masáž s olejom Ikarov, v ktorom podľa vône správne vycítila rozmarínový olej.

Okrem neho stimulátor na vlasy obsahuje aj mandľový, levanduľový, bergamotový a ylang-ylangový olej. Výrobca tiež vsadil na osvedčené výťažky troch jarných zelených bylín, a to rebríčka, žihľavy a žeruchy. Vitamínovú bombu Ikarov, ktorá posilnila vlasovú pokožku a vlasové korienky, bolo vidieť. „Mám lesklé a vláčne vlasy,“ hodnotí po kúre výsledok Daniela.

Kaderníčka Renáta Balážová zákazníčkam po dlhej zime olejový zábal naozaj odporúča. „Všimnite si, že  čínske a vietnamské ženy majú lesklé a zdravé vlasy. Neboja sa olejových zábalov. Vlasy po nich nie sú mastné, iba vyživené,“ hovorí kaderníčka, ktorá strihala aj známe tváre ako je  Laci Strike či Anička Táslerová.

V kaderníctve sa osvedčil stimulátor od Ikarova. „Ženy, ktoré sme s ním ošetrovali, boli spokojné,“ hovorí. Reguluje mastnotu, podporuje rast vlasov, zabraňuje ich vypadávaniu a tvorbe lupín a navyše príjemne vonia.

Fotogaléria:

.

Viac aj tu:
www.ikarov.sk
www.facebook.com/Ikarov-Kvalitne100%oleje

Kaderníctvo s kozmetikou Šancova 38, Bratislava, tel. 0905 200 840

Kvalitné 100% rastlinné oleje získava firma Ikarov z orechov, semien a plodov rastlín lisovaných za studena. Sú zdrojom polonenasýtených mastných kyselín, urýchľujú bunkovú výmenu, zlepšujú hydratáciu, pomáhajú pri tvorbe kolagénu.  Zlepšujú lokálny obeh krvi, lymfy a obnovujú elasticitu pokožky. Spoločnosť v prvej fáze prináša 7 produktov: stimulátor na vlasy, olej na suchú pleť, olej na zrelú pleť, ružovú vodu, ružovú vodu s jojobovým olejom, telový mandľový olej a telový olej z hroznových jadier.

Kontakt médiá:
Jana Beňová
+421 907 560 107
ikarov@post.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.