Po šampionáte pôjdu slovenskí hokejisti aj s trénerom na pivo s fanúšikmi značky Corgoň

BRATISLAVA, 8. apríla (tlacovasprava.sk) – Corgoň ako hlavný partner slovenskej hokejovej reprezentácie pripravil pre 20 fanúšikov dobrého piva a hokeja možnosť stretnúť sa so svojimi hokejovými hviezdami. Po majstrovstvách sveta v hokeji budú mať fanúšikovia unikátnu príležitosť prebrať gólové momenty priamo s hokejistami pri dobrom pive.

Náš Corgoň ako hrdý partner slovenských fanúšikov stál pri mnohých dôležitých momentoch slovenského hokeja a jeho medailových úspechoch na svetových šampionátoch v Göteborgu, Petrohrade aj Helsinkách. Sme hrdí, že Corgoň bude sprevádzať našich hokejistov aj v ďalších nezabudnuteľných chvíľach, a veríme, že sa im s našou podporou a podporou fanúšikov opäť podarí športové súboje dotiahnuť do medailového konca,“ hovorí Zuzana Sidivárová, senior brand manager HEINEKEN Slovensko.

Vyhraj a dotkni sa hviezd

Corgoň od 1. apríla odštartuje promo súťaž s názvom Vyhraj a dotkni sa hokejových hviezd. Po Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji, ktoré budú hostiť mestá Štokholm a Helsinki od 3. do 19. mája 2013,  čaká na víťazov súťaže večer s hráčmi slovenskej hokejovej reprezentácie a trénerom slovenských hokejistov. Okrem tohto môžu fanúšikovia hokeja a obľúbeného piva Corgoň vyhrať tisícky ďalších darčekov, ktoré podporia pravú hokejovú atmosféru na celom Slovensku.

Originálny obal a skvelé výhry

Dotknúť sa hokejových hviezd bude môcť ten, kto si v obchodných sieťach zakúpi pivo Corgoň 10 % a 12 % v akomkoľvek balení a sms-kou zašle unikátny kód, ktorý sa nachádza pod viečkom. Pivných a hokejových fanúšikov určite potešia aj originálne inovované obaly piva Corgoň s hokejovou tematikou.

Šancu dostanú aj pivní fajnšmekri v 150-tich vybraných puboch na celom Slovensku. Po objednaní piva Corgoň dostanú návštevníci stierací žreb, na základe ktorého môžu získať skvelé ceny priamo na mieste alebo hlavnú cenu po zaslaní žrebu. Súťaž potrvá od 1. apríla do 31. mája 2013.

Corgoň a slovenský šport

Značka Corgoň je dlhoročným podporovateľom športu na Slovensku. Od roku 2003 je partnerom najvyššej futbalovej súťaže, ktorá nesie názov Corgoň liga. V rokoch 1999 až 2006 bol Corgoň partnerom slovenskej hokejovej reprezentácie a  stál pri všetkých dôležitých úspechoch slovenského hokeja – pri zisku striebornej medaily v roku 2000, nezabudnuteľnej zlatej v roku 2002, ako aj bronzovej v roku 2003. V roku 2011 bol Corgoň partnerom slovenských fanúšikov počas Majstrovstiev sveta, ktoré sa konali na Slovensku. Od marca 2013 sa Corgoň stal hlavným partnerom slovenskej hokejovej reprezentácie.

Heineken Slovensko je viac ako 14 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni 45 %. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň, Kelt, Martiner a Gemer, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.

Okrem investícií do pivovaru, HEINEKEN vybudoval v Hurbanove aj najväčšiu sladovňu v strednej a východnej Európe. Celkové investície dosiahli výšku približne 216 mil. EUR, čo tvorí zhruba 70% celkových investícií v odvetví. Podľa Trend Top 2010 je Heineken Slovensko druhou najväčšou potravinárskou spoločnosťou na Slovensku.

Kontaktná osoba pre médiá:

Hana Šimková
manažér korporátnych vzťahov
Heineken Slovensko a.s.
hana.simkova@heineken.com
+421 905 636 375

Mgr. Petra Luptáková
Account Executive
AMI Communications Slovakia
m (+421) 905 897 905 | t (+421) 2 524 927 44
Grösslingova 7 | 811 09 Bratislava

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.