Public relations agentúra Media In oslávila 20. výročie, jej história sa datuje od 11. februára 1993

BRATISLAVA, 8. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Agentúra Media In, ktorá pôsobí od roku 1993 v oblasti marketingu a public relations, oslávila svoje 20. výročie. Dosiahnutím tohto míľnika sa agentúra Media In zapisuje ako najstaršia PR agentúra na Slovensku.

História agentúry Media In sa datuje od 11. februára 1993. Dnes poskytuje komplexné služby v oblasti public relations a marketingového poradenstva pod jednou strechou a na Slovensku reprezentuje Cohn & Wolfe – medzinárodnú sieť PR agentúr pre vzťahy s verejnosťou.

„Prekročenie tohto magického dátumu je dôkazom, že naša agentúra Media In sa na slovenskom trhu stala preverenou značkou a vyprofilovala sa na referenciu v oblasti public relations a marketingu. Lokálne i nadnárodné spoločnosti sa na nás obracajú s dôverou, pretože vedia, že budovanie značky je pre nás veľkou výzvou a inšpiráciou. Veľmi si ceníme, že môžeme byť súčasťou úspechov našich klientov. Dlhodobá spolupráca, dôvera a dialóg sú pre nás veľkou odmenou,“ uviedla Zuzana Lacová, Managing partner agentúry Media In.

O spoločnosti Media In:

Media In, reprezentant Cohn & Wolfe – medzinárodná sieť PR agentúr pre vzťahy s verejnosťou, na Slovensku sa venuje tvorbe, budovaniu a ochrane svetovo najrozšírenejších značiek a zameriava sa na tvorbu spotrebiteľskej značky, marketing spoločností a komunikáciu v oblasti udržateľnosti rozvoja.
Media In pôsobí na slovenskom trhu marketingovej komunikácie a public relations od roku 1993 a jej hlavné aktivity sú zamerané na oblasti: firemná komunikácia a strategické marketingové plánovanie, media relations, interná komunikácia, spotrebiteľský marketing, krízový management, CSR a filantropia.

Media In – public relations agentúra
Zuzana LACOVÁ
Managing Partner
Tel: +421 2 32 15 12 28
E-mail : zuzana.lacova@cohnwolfe.sk
http://www.mediain.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.