Ikarov prináša novinku: Olej proti celulitíde Cypruštek je určený na masírovanie tzv. pomarančovej kože (FOTO)

BRATISLAVA, 10. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Zbavte sa celulitídy už pred letom. Ikarov vám ponúka novinku na masáž takzvanej pomarančovej kože. Olej proti celulitíde Cypruštek vám pomarančovú kožu vyhladí na broskyňovú. Navyše vás opojí  sviežou vôňou mandlí, safloru, cyprušteka, citrónu, rozmarínu a borievky.

Ikarov prináša novinku: Olej proti celulitíde Cypruštek
Olej proti celulitíde Cypruštek je určený na masírovanie tzv. pomarančovej kože.

Olej Cypruštek je určený na masírovanie celulitídy, tzv. pomarančovej kože. Základom je mandľový a saflorový olej, v ktorých sú rozpustené éterické oleje z cyprušteka, citrónu, rozmarínu a plodov borievky.

Voňavý olej sa rýchlo vstrebáva, koža zostáva elastická a jemná bez pocitu mastnoty. Masáž  si môžete urobiť aj doma, najlepšie po kúpeli.

Masírovanie obnovuje normálnu cirkuláciu krvi a lymfy, čo uľahčuje uvoľnenie prebytočnej vody a odpadových látok z tela,“ povedal JUDr. Dobromir Tabahnev, výhradný dovozca kozmetiky Ikarov na Slovensko.

Prípravok Ikarov je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, ktoré majú blahodarný účinok na pokožku. Prechádzajú cez lymfatický a krvný  systém a stimulujú činnosť buniek k ich normálnemu životnému cyklu. Cena 7,40 eur

Kvalitné 100% rastlinné oleje získava firma Ikarov z orechov, semien a plodov rastlín lisovaných za studena. Sú zdrojom polonenasýtených mastných kyselín, urýchľujú bunkovú výmenu, zlepšujú hydratáciu, pomáhajú pri tvorbe kolagénu.  Zlepšujú lokálny obeh krvi, lymfy a obnovujú elasticitu pokožky. Spoločnosť v prvej fáze prináša 7 produktov: stimulátor na vlasy, olej na suchú pleť, olej na zrelú pleť, ružovú vodu, ružovú vodu s jojobovým olejom, telový mandľový olej a telový olej z hroznových jadier.  V polovici apríla Ikarov uvádza na trh olej proti celulitíde, olej na spevnenie nechtov a avokádový olej.

Kontakt na média: 
Jana Beňová
+421 907 560 107
ikarov@post.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.