Novinka od Dr.Oetker: Paula Mini v menších 50 g téglikoch s príchuťami vanilka a čokoláda

BRATISLAVA, 11. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) –  Štýlovú, strakatú kravičku Paulu od Dr.Oetker a jej pudingový dezert už deti a ich mamičky poznajú. Paula však myslí aj na tých najmenších  a prichádza v novom balení ako Paula Mini. Obľúbený dezert s obsahom viac ako 80 %  plnotučného mlieka kúpite odteraz aj v menších, 50 g téglikoch a to hneď v dvoch príchutiach – vanilka a čokoláda. Praktické odlamovateľné šesťbalenie poteší mamičky, ktorých ratolesti toho na desiatu veľa nezjedia.

Puding Paula Mini – detský dezert od Dr. Oetker

Paula MINI – dezert pre najmenších maškrtníkov
Praktické odlamovateľné šesťbalenie (6 x 50 g) nájdete v dvoch obľúbených príchutiach vanilka a čokoláda.

Malí jedáci a ich apetít sú nevyspytateľní a mamičkám často nechávajú pootvárané tégliky s nedojedenou desiatou. Ak má váš maškrtník chuť len na niečo malé, skúste pudingový dezert Paula Mini.

Tak ako jeho väčšia sestra, aj Paula Mini je strakatá a plná mlieka. Praktické odlamovateľné šesťbalenie (6 x 50 g) nájdete v dvoch obľúbených príchutiach vanilka a čokoláda. Deti tak môžu vyjedať vanilkové škvrny z čokoládového pudingu a vo vanilkovom pudingu môžu loviť čokoládové.

Paula Mini je vyrobená z kvalitného plnotučného mlieka a neobsahuje žiadne konzervačné látky. Mlieko je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín, sacharidov a vápnika. Je ideálne nielen na zahnanie detského smädu, ale vaše ratolesti budú vďaka nemu rásť ako z vody a budú mať zdravé zuby a kosti.

Kravička Paula – kamarátka všetkých detí

Mať štýl a baviť sa, je dôležité a kravička Paula to vie. Navštívte spolu so svojimi deťmi jej farmu na stránkach http://www.e-paula.sk. Ponúka  množstvo zaujímavých hier ako pexeso, maľovanky, rozvrh hodín, interaktívne hry a ešte omnoho viac.

Odporúčaná maloobchodná cena Paula Mini (6 x 50 g): 1,49 €

Informácie o spoločnosti Dr.Oetker:

Spoločnosť Dr.Oetker je najvýznamnejším potravinárskym výrobcom prísad a zmesí na pečenie, dezertov a sladkých jedál v prášku, prípravkov na želírovanie a mrazenej pizze na Slovensku i  v Česku. Firma Dr.Oetker pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 a od roku 1993 vyrába vo výrobnej divízií v Boleráze výrobky určené predovšetkým na slovenský a český trh a v menšej miere na export.
Filozofiou spoločnosti je „Kvalita je najlepší recept“ a to je zároveň cesta k  úspešnej tradícii na trhu. S počtom devätnásť tisíc zamestnancov po celom svete patrí Dr.Oetker k najväčším rodinným firmám s viac ako 100-ročnou tradíciou.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:    

Zuzana Janove, Beáta Móriová
SEESAME Communication Experts
Tel.: 02/4342 2978
Fax: 02/4333 0003
e-mail: janove@seesame.com
moriova@seesam.com

Aleš Roda, Dr.Oetker s r.o.
Product Manager
Tel: +420 312 830 294
Fax: +420 312 830 218
e-mail: roda@oetker.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.