Digitálna agentúra Plat4M zabodovala na Webby Awards 2013 s projektom web stránok Seoul Plaza

BRATISLAVA, 12. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Každoročné prestížne udeľovanie cien The Webby Awards 2013 vyhlásilo v New Yorku nominácie za najlepšie webové stránky vo svete. V silnej konkurencii najlepších svetových Top Startup projektoch, medzinárodných reklamných a digitálnych agentúr získala slovenská digitálna agentúra Plat4M uznanie “Official Honoree” v kategórii Food & Drinks. Historicky je Plat4M prvou agentúrou na Slovensku, ktorej sa podarilo zviditeľniť a zabodovať v tejto kategórii.

Stránka Seoul Plaza
Stránka Seoul Plaza

Každoročné udeľovanie prestížnych cien a podpora nominácií najlepších webových stránok vo svete The Webby Awards 2013 bola oficiálne odštartovaná 9. apríla tohto roka v New Yorku. Odborná porota zostavená z významných osobností spoločenského života, napr. David Bowie a predstaviteľov svetových značiek v oblasti digitálnej komunikácie – Google, Mozilla, Twitter, hodnotila spomedzi prihlásených 11 000 webových projektov, z 50 krajín USA a viac než 60 krajín sveta.

Do užšej kategórie uznaných nominácií sa dostalo iba 15% všetkých prihlásených projektov. Kľúčovými kritériami hodnotenia prijatých projektov sú obsah, štruktúra a navigácia, design, funkcionalita, kvalita či v neposlednom rade interaktivita.

Slovenská digitálna agentúra Plat4M, ktorá poskytuje fullservisové služby v oblasti Digitálnej prezentácie, Online marketingu, SEO optimalizácie, Web dizajnu a programovania, dizajnu a programovania mobilných aplikácii, sa na The Webby Awards 2013 odprezentovala projektom web stránok “Seoul Plaza”, ktorý bol na mieru navrhnutý a vytvorený pre klienta Korea Foods.

“Získanie uznania “Official Honoree” The Webby Award 2013 je veľkým úspechom a zároveň obrovskou radosťou pre agentúru. Obstáť v tak silnej svetovej konkurencii nám dodáva elán a inšpiráciu, ktoré by sme chceli do budúcna venovať našim klientom.  Masívny nárast využitia internetu, mobilov a tabletov v podnikaní, ale aj v každodennom živote, núti tvorcov online riešení k neustálym technologickým inováciám. Je to dôkaz, že odbornosť sa v tomto sektore stáva kľúčovou,” uviedol Lukáš Horák, CEO Plat4M.

Agentúra Plat4M sa získaním uznania “Official Honoree” zaradila medzi svetovú špičku tvorcov online riešení a web designu. V kategórii Food & Drinks je historicky prvou slovenskou digitálnou agentúrou, ktorej sa podarilo získať toto uznanie. Medzi prihlásenými prácami boli taktiež projekty svetových značiek, napr. Pepsi, Snickers, či Disney Games a Forbes.

O spoločnosti Plat4M:

Digitálna agentúra Plat4M vznikla v roku 2001 a dnes je jednou z najvýznamnejších agentúr na Slovensku v poskytovaní fullservisových služieb v oblasti Digitálnej prezentácie, Web design-u a programovaniu, Internet a  Social media marketingu pod jednou strechou.

Pridanú hodnotu služieb digitálnej komunikácie, inovatívne a efektívne riešenia poskytované spoločnosťou Plat4M oceňujú významné slovenské a medzinárodné spoločnosti, ktoré sa chcú etablovať na slovenskom i zahraničnom trhu v regióne Strednej a Východnej Európy, taktiež v zámorí. Dôležitým strategickým míľnikom Plat4M je vznik pobočky Plat4M Digital vo Veľkej Británii a v Miami na Floride, ktorá od roku 2011 otvára na americkom kontinente nové príležitosti na budovanie svetovo najrozšírenejších značiek a zameriava sa na tvorbu spotrebiteľskej značky.

Digitálna agentúra projektom web stránok “Seoul Plaza” je držiteľom vyše 30 rôznych svetových ocenení. Najvýznamnejšou a najprestížnejšou cenou je webový „Oscar“ – The FWA. Plat4M je za posledných 6 rokov jediným slovenským držiteľom tohto ocenenia. Nominovaný projekt Seoul Plaza, navrhnutý pre klienta Korea Foods, získal na 17. ročníku  Webby Awards 2013 uznanie „Official Honoree“ v kategórii Food & Drinks.

Kontakty pre médiá:
Media In – PR agentúra
Zuzana Lacová
zuzana.lacova@cohnwolfe.sk
Mobil: 0911 229 399

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.