Novým klientom agentúry Kharisma je výhradný dovozca značiek Stihl a Viking na Slovensku

BRATISLAVA, 9. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Výhradný dovozca značiek Stihl a Viking na Slovensku, spoločnosť Sténia,  sa rozhodla posilniť svoje komunikačné aktivity na Slovensku. Od 1. apríla 2013 zastrešuje komplexné poradenstvo a služby v oblasti PR komunikácie bratislavská agentúra Kharisma.

STIHL
STIHL

Pod značku Stihl patria motorové stroje pre lesníctvo, údržbu krajiny a stavebníctvo, značka Viking ponúka stroje pre záhradu. Ich výrobky sú predávané výhradne prostredníctvom odborných kvalifikovaných predajcov. Súčasťou ponúkaných služieb je tiež zabezpečenie servisu pre zákazníkov.

Rozšírenie portfólia klientov o jednu z najúspešnejších značiek vo svojej oblasti je pre nás významným krokom. Našou ambíciou je posilniť  predaj jej výrobkov na slovenskom trhu a podporiť značku efektívnou PR komunikáciou,“ uviedla riaditeľka agentúry Kharisma Kristína Havasová.

Do spolupráce s agentúrou Kharisma sme sa rozhodli ísť na základe jej skúseností a referencií, za ktorými vidíme reálne výsledky a úspešné projekty. Verím, že naša spolupráca bude viesť k obojstrannej spokojnosti,“ doplnil riaditeľ spoločnosti Sténia, ktorá je výhradným dovozcom značiek Stihl a Viking na Slovensku, Ján Spišák.

O spoločnosti Stihl
Koncern STIHL vyvíja, vyrába a predáva motorové stroje pre lesníctvo, záhradu, údržbu krajiny, stavebníctvo a mnoho ďalších oblastí profesionálnych i voľnočasových aktivít. Výrobky STIHL a VIKING sú predávané výhradne prostredníctvom odborných kvalifikovaných predajcov so zabezpečeným servisom. V celosvetovom meradle je tento predaj zabezpečovaný prostredníctvom 32 dcérskych distribučných centrál na národnej úrovni, viac než 120 nezávislými národnými dovozcami a približne 38 tisíckami odborných predajcov vo viac ako 160 krajinách sveta. STIHL je od roku 1971 najpredávanejšou značkou motorových píl na svete.

Kontakt pre médiá:
Mgr. Lenka Krnáčová
Account Manager
Kharisma, s.r.o.
Mobil: +421 948 710 720
E-mail: lenka.krnacova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.