Štedrá karta Slovenskej sporiteľne: Banka vráti 2 percentá z uhradeného nákupu, k tomu darčeky a zľavy až 46 percent!

BRATISLAVA, 12. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Mať k dispozícii peniaze banky až 50 dní bez poplatku a súčasne pri tom využívať rôzne výhody a ďalšie doplnkové služby. To umožňuje Štedrá karta, zaujímavá novinka v ponuke Slovenskej sporiteľne. Netreba sa obávať strašiaka v podobe neprehľadných úrokov, tie nahradil prehľadný poplatok za komfort, teda za možnosť splatiť požičanú sumu neskôr.

Slovenská sporiteľňa: Štedrá karta
Slovenská sporiteľňa: Štedrá karta

Navyše od 1. apríla do 30. júna 2013 banka vráti 2 percentá z uhradeného nákupu všetkým držiteľom Štedrej karty a embosovaných kreditných kariet vydaných Slovenskou sporiteľňou

Štedrá karta je medzinárodná embosovaná platobná karta určená aj pre tých, ktorí nemajú účet v Slovenskej sporiteľni. Na rozdiel od bežnej kreditnej karty, úroky za nesplatené požičané peniaze, sú vyjadrené vo forme prehľadných poplatkov. Výhodou je, že splácanie požičaných peňazí je pre klienta prehľadnejšie, jednoduchšie a flexibilnejšie.

V rámci tzv. „uvítacích balíčkov“ získajú teraz všetci, ktorým je vydaná Štedrá karta alebo akákoľvek kreditná karta od Slovenskej sporiteľne, spolu s kartou aj kupóny na zaujímavé zľavy u vybraných obchodníkov v celkovej hodnote až 46 eur.

Pri tvorbe tejto karty bolo hlavným cieľom vytvoriť jednoduchý, transparentný produkt bez skrytých poplatkov, ktorý si budú klienti vedieť ľahko manažovať. Podľa všetkého sa nám to podarilo, pretože Štedrú kartu v našej banke využíva čoraz viac klientov a platia ňou častejšie ako tradičnou kreditkou,“ povedal Milan Bednár, vedúci oddelenia kartových produktov.

So Štedrou kartou klienti získajú aj:

– odmena za vybrané platby kartou vo výške 1 %, od 1. apríla do 30. júna 2013 až 2 % z výšky nákupu zaplateného Štedrou kartou,

– automatické poistenie tovaru zaplateného Štedrou kartou na prvých 10 dní od jeho zakúpenia proti finančnej strate spôsobenej jeho mechanickým poškodením, prípadne úplnym zničením a proti jeho krádeži,

– vernostný program Sphere card na získanie okamžitých zliav pri platení až do výšky 30 % z hodnoty nákupu vo viac ako 10 000 obchodoch na Slovensku a v Českej republike.

Slovenská sporiteľňa je s 2,5 miliónom klientov najväčšou komerčnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporiteľne je rakúska Erste Group Bank. Slovenská sporiteľňa má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvateľstvo, vkladov klientov, v počte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 296 obchodných miestach a 18 firemných centrách na celom Slovensku.

Štefan Frimmer
Slovenská sporiteľňa, a. s., oddelenie komunikácie
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
tel. 02/48 62 43 54, fax 02/48 62 70 97
e-mail: frimmer.stefan@slsp.sk
press@slsp.sk

2 comments

  1. Chcem sa opýtať, koľko stojí karta pri výmene starej za novú (keď padne jej dátum splatnosti).
    A ešte sa chcem opýtať, ako zruším kartu, keď ju už nechcem používať.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.