Fusion-io Steva Wozniaka spolupracuje s HP na zvyšovaní výkonu pracovných staníc (FOTO)

BRATISLAVA, 13. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť HP demonštrovala na konferencii NAB (National Association of Broadcasters ) v Las Vegas svoju vedúcu pozíciu a rastúci podiel na trhu v oblasti mediálneho a zábavného priemyslu. Ukázala niekoľko vybraných riešení, ktoré prinášajú inovácie a maximálny výkon najnáročnejším zákazníkom na svete.

Pracovné stanice HP zaisťujú špičkový výkon tvorivým profesionálom, ktorí pracujú v termínovo veľmi náročných odvetviach mediálneho a zábavného priemyslu. Umožňujú im aj z prostredia domácej kancelárie pracovať na rôznorodých projektoch a vytvárať napr. vizuálne efekty pre budúci filmový kasový trhák, alebo pracovať s video strižňami.

Spoločnosť Fusion-io spolupracuje s HP na integrácii pamäťových blokov Fusion ioFX do oceňovaných pracovných staníc HP radu.
Pracovné stanice HP zaisťujú špičkový výkon tvorivým profesionálom, ktorí pracujú v termínovo veľmi náročných odvetviach mediálneho a zábavného priemyslu.

„Naši zákazníci neustále rozširujú hranice svojej kreativity a s každým ďalším projektom vyžadujú konzistentný nárast výkonu,“ povedal Jeff Wood, viceprezident divízie HP Worldwide Product Management and Commercial Solutions Business Unit.

Ako líder segmentu pracovných staníc(1) sme neustále pripravení spolupracovať s inovatívnymi partnermi, vyvíjať nové riešenia a uspokojiť potreby náročných zákazníkov, ktorí chcú zaistiť najlepšie podmienky pre prácu svojich kreatívnych profesionálov.“

Jedným z partnerov HP je napr. spoločnosť Fusion-io, s ktorou spolupracuje na integrácii pamäťových blokov Fusion ioFX do oceňovaných pracovných staníc HP radu Z. Tato spolupráca je najaktuálnejším príkladom trvalého úsilia HP vyvíjať inovatívne riešenia a zvyšovať výkon, určený osobitne pre segment mediálneho a zábavného priemyslu.

„HP považujem za jednu z najlepších technologických spoločností na svete, preto som z našej spolupráce na zlepšovaní architektúr pracovných staníc doslova nadšený,“ povedal Steve Wozniak, riaditeľ vývoja spoločnosti Fusion-io. „Riešenie Fusion ioFX vnáša do pracovných staníc HP ďalšie inteligentné prvky a pomáha špičkovým technológiám, ktorými je HP známe po celom svete, dosahovať ešte vyšší aplikačný výkon.“

Celá správa tu: HP dominuje na trhu s pracovnými stanicami riešeniami pre kreatívnych profesionálov

O spoločnosti HP

HP vytvára nové príležitosti pre uplatnenie technológií, ktoré významne ovplyvňujú jednotlivcov, firmy, štátnu správu a celú spoločnosť. Portfólio najväčšej technologickej firmy sveta, ktoré zahŕňa špičkové produkty z oblasti tlačových riešení, osobnej výpočtovej techniky, softvéru , služieb a IT infraštruktúry, je starostlivo vyvíjané pre riešenie problémov zákazníkov. Viac informácií o spoločnosti HP (NYSE: HPQ) je k dispozícii na webe http://www.hp.sk.

Spoločnosť IDC, zaoberajúca sa priemyselnými prieskumami, vo svojej správe „Workstation Tracker, 4Q 2012“ uvádza, že HP zostáva najväčším predajcom na trhu pracovných staníc s doteraz najvyšším dosiahnutým podielom predaja desktopov vo výške 49,5 %.

Kontakty pre novinárov:

Karel Taschner
Tel: +420 261 108 126
karel.taschner@hp.com
Hewlett‑Packard Slovakia  s.r.o.
Galvaniho 7, 820 02 Bratislava 22
tel.: +421-2-57 52 51 11
fax: +421-2-57 52 52 22
http://www.hp.sk

Kateryna Matušková
Tel: +421 903 267 223
katkam@neo.sk
Neopublic Porter Novelli
Galvaniho 7/A, 821 04 Bratislava
http://www.neopublic.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.