Webkamery prenášajú nonstop zábery z tatranských stredísk Tatranská Lomnica, Hrebienok či Štrbské Pleso

VYSOKÉ TATRY, 15. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Hoci sa zima pomaly odoberá a celé Slovensko si už naplno užíva jarné slnečné lúče a plusové teploty, na horách je ešte stále lyžovačka s výbornými snehovými podmienkami. Lyžovať sa túto zimu bude až do mája. Živé kamery sú zdrojom aktuálnych informácií o počasí v horských strediskách. Presvedčiť sa o tom môže každý, kto si klikne na webovú stránku Vysokých Tatier.

Webkamery prenášajú nonstop zábery z tatranských stredísk
Webkamery prenášajú nonstop zábery z tatranských stredísk Tatranská Lomnica, Hrebienok či Štrbské Pleso

Ako je práve teraz vo Vysokých Tatrách umožňuje LIVE prenos zo stredísk Tatranská Lomnica (Lomnický štít, Lomnické sedlo, Skalnaté pleso, údolná stanica lanovky v Tatranskej Lomnici, Tatranská Lomnica Štart, Maxiland a Aprés-ski), zo strediska Hrebienok alebo zo strediska Štrbské Pleso, kde si majú možnosť lyžiari, ale aj peší návštevníci pozrieť nonstop záznam zo svahu Interski a Solisko.

V stredisku Vysoké Tatry – Štrbské Pleso je 110 cm snehu a podmienky na lyžovanie veľmi dobré. Pravidelne upravované zjazdovky v kombinácií s krásnym slnečným jarným počasím a nízkymi cenami skipasov je to pravé pre všetkých nadšencov lyžovania a snowboardingu. Aktuálne informácie o stave lanoviek a zjazdoviek, o všetkých aktivitách a službách vo Vysokých Tatrách získajú užívatelia internetu z novej strediskovej stránky.

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR.

TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

ZUZANA FABIANOVÁ
PR & Communications
E-mail:  fabianova@tmr.sk
Tel.: +421 911 039 602
Tatry mountain resorts, a.s.,
Demänovská Dolina 72, 031 01 L. Mikuláš

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.