ASUS Taichi 31 – počítač a tablet v jednom – je už v predaji aj na Slovensku za 1808 eur (FOTO)

BRATISLAVA, 21. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) –  ASUS oznámil dostupnosť zariadenia ASUS Taichi™ 31, tenkého ultrabooku s dvomi 13,3-palcovými displejmi, ktorý ponúka mobilitu a flexibilitu tabletu v kombinácii s výkonom a vlastnosťami notebooku.

ASUS Taichi™ 31 je vybavený procesormi Intel® Core™ a dopĺňa 11,6-palcový model ASUS Taichi™ 21,ktorý sa na trhu objavil v októbri minulého roka.

Dva displeje, rôznorodé využitie

Asus Taichi 31 PC tablet Slovensko cena predaj foto
ASUS TAICHI 31 je dostupný už aj na Slovensku za cenu 1808 eur s DPH.

ASUS Taichi™ 31 kombinuje najlepšie vlastnosti Windows 8 tabletu a výkonného ultrabooku vďaka dvom 13,3-palcovým Full HD displejom.

Štýlový dizajn a tenký profil, ktorým očaril ASUS Taichi™ 21, ponúka aj nový model, ktorý je rovnako elegantný a inovatívny.

So zatvoreným vekom je ASUS Taichi™ 31 výkonný tablet s procesorom Intel® Core™ i7 alebo i5 a rýchlym SSD úložiskom.

Sklo odolné voči poškriabaniu a 10-bodové dotykové ovládanie umožňujú pohodlnú a intuitívnu prácu s operačným systémom Windows 8, zatiaľ čo priložený stylus poskytuje výbornú pomôcku pre písanie poznámok, pridávanie anotácií k dokumentom alebo kreslenie.

Po otvorení veka sa z ASUS Taichi™ 31 stáva zariadenie s rôznorodým využitím. Ak je aktívny iba vnútorný displej, Taichi™ je ultrabook s komfortnou podsvietenou klávesnicou a rozmerným touchpadom, pre pohodlné využívanie Windows 8.

Oba displeje však môžu byť používané súbežne a to v režime Extended Desktop (rozšírená plocha) alebo Mirrored Desktop (zrkadlenie plochy), vďaka čomu je možné jednoducho zdieľať prezentáciu alebo video, bez potreby externého monitoru alebo projektoru.

Nádherný obraz a jedinečný zvuk

Bez ohľadu na spôsob využitia,oba Full HD displeje ponúkajú vďaka IPS technológiivynikajúcu ostrosť obrazu, živé farby a 178-stupňové pozorovacie uhly. Technológie Dual-Band Wi-Fi, Intel® WiDi a Bluetooth 4.0 poskytujú výkonnú bezdrôtovú konektivitu, zatiaľ čo dva USB 3.0 porty zabezpečujú plnú podporu pre vysokorýchlostné externé úložiská a rýchle nabíjanie mobilných zariadení.

Technológia ASUS SonicMaster, ktorá bola vyvinutá v spolupráci s Bang & Olufsen ICEpower®, ponúka kvalitný zvuk, bez ohľadu na žáner hudby, film alebo hru. ASUS Taichi™ 31 je taktiež vybavený zadnou 5-megapixelovou kamerou s automatickým zaostrovaním a rozlíšením 1080p Full HD, prednou HD kamerou s rozlíšením 720p a šum tlmiacim viacsmerovým mikrofónom. Technológia ASUS Super Hybrid Engine II poskytuje až 7 hodín výdrže batérie pri prehliadaní internetu pomocou Wi-Fi.

Ocenený dizajn

ASUS Taichi™ získal od svojho uvedenia na trh v októbri 2012 viacero ocenení. Porotu ceny 2013 CES Innovations Award zaujal odvážny dizajn a nový prístup k mobilite moderných počítačov. Ocenenie 2013 iF Design Award získal Taichi™ vďaka vizionárskemu prístupu a inovatívnemu dizajnu a prestížnu cenu G Mark in the 2012 Good Design Awardsvyhral ASUS za revolučný dizajn, ktorý ponúka nové možnosti produktivity a zábavy.

Špecifikácie

Asus Taichi 31 PC tablet Slovensko cena predaj foto
ASUS Taichi™ 31 kombinuje najlepšie vlastnosti Windows 8 tabletu a výkonného ultrabooku vďaka dvom 13,3-palcovým Full HD displejom.

•    Procesor Intel Core i7 3537U / 3517U alebo Core i5 3317U
•    Windows 8 Pro alebo Windows 8
•    13,3-palcový Full HD (1920 x 1080) displej
•    4GB DDR3 RAM
•    128 / 256GB SATA III SSD
•    Rozmery 339.2 x 228 x 174mm
•    Váha 1,56 kg

CENA & DOSTUPNOSŤ

ASUS TAICHI 31 je dostupný už aj na Slovensku za cenu 1808 eur s DPH.

O spoločnosti ASUS

ASUS je tretím najväčším predajcom spotrebiteľských notebookov na svete, ako aj výrobcom celosvetovo najpredávanejších a najoceňovanejších základných dosiek, patrí medzi popredné spoločnosti v novej digitálnej ére. ASUS navrhuje a vyrába produkty, ktoré dokonale spĺňajú potreby súčasného digitálneho domova, kancelárie aj jednotlivcov. Jeho široké portfólio ponúka základné dosky, grafické karty, optické mechaniky, displeje, desktopy, počítače typu Eee Box alebo tzv. all-in-one PC, notebooky, netbooky, tablety, servery, multimediálne a bezdrôtové riešenia, sieťové zariadenia a mobilné telefóny. Vďaka svojim inováciám a dôrazu na kvalitu značka ASUS získala v roku 2011 celkom 3886 ocenení a vo svete výpočtovej techniky je všeobecne uznávaná pre revolučný model Eee PC™. Spoločnosť po celom svete zamestnáva viac ako 11 tisíc pracovníkov a v jej tíme pre výskum a vývoj pracuje 3100 špičkových inžinierov. Tržby spoločnosti dosiahli v roku 2011 úroveň približne 11,9 miliardy USD.

Kontakt pre média:

ASUS Computer Czech Republic s.r.o., o.z.
Petra Bačková | PR Specialist | +421 948 069 976 | petra_backova@asus.com

Comm s.r.o.
Adela Vráblová I Account Manager l +421 2 52 962 011 I vrablova@comm.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.