Arpalit Neo: stop parazitom, zelená pre zdravie a pohodu vašich miláčikov!

BRATISLAVA, 22. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Sneh sa roztápa, vonku sa otepľuje a prvé snežienky zvestujú príchod jari. Všetci „psíčkari“ sa už nevedia dočkať krajšieho počasia, kedy sa so svojím miláčikom vyberú na celodenný výlet.

Prechádzky popri rieke, šantenie v lesoch či mestských parkoch a exteriérové hry nepredstavujú pre psíkov len každodenné radovánky, ale aj spôsob, ako zlepšiť ich kondíciu a dostať ich do fyzickej i psychickej pohody. Vybehaní, vyšantení sú šťastní.

V prírode však na ne číhajú mnohé ektoparazity, napr. kliešte. Práve tie sú nebezpečnými prenášačmi závažných ochorení ohrozujúcich zdravie domácich miláčikov, ale v konečnom dôsledku aj ich majiteľov. Lymská borelióza, erhlichióza či babazióza sú strašiakmi, ktorých sa obáva každý majiteľ zvieratka žijúceho v domácnosti.

Arpalit Neo
Arpalit Neo – kompletný rad prípravkov na ošetrenie srsti domácich miláčikov vrátane mláďat od 2 mesiacov

Či už máte doma psíka, chováte plaza či vtáctvo, alebo váš domov rozveseľuje drobný živočích (škrečok, morča a pod.), mali by ste sa o svojich domácich miláčikov zodpovedne starať. Celoročná bežná starostlivosť je základom prevencie – a práve tá má neraz väčší význam, ako „hasenie problému“, keď je už neskoro.

Každodenným pomocníkom pri bežnej starostlivosti v boji proti parazitom je Arpalit Neo® – kompletný rad prípravkov na ošetrenie srsti domácich miláčikov vrátane mláďat od 2 mesiacov, ktorý ich dlhodobo ochráni voči kliešťom, blchám, všiam a ich vývojovým štádiám.

Arpalit Neo® šampón s extraktom z listov čajovníka aplikujte pri kúpeli, po opláchnutí votrite do srsti aj Arpalit Neo® kondicionér s extraktom z listov čajovníka a potom opláchnite. Ak na vášho domáceho miláčika v malej miere zaútočia parazity, siahnite po šampóne a kondicionéri Arpalit Neo® proti parazitom s bambusovým extraktom.

Ak sú vaši domáci miláčikovia vystavení  masívnym alebo opakovaný atakom parazitom doplňte bežné ošetrenie srsti ošetrením ektoparazitickými prípravkami Arpalit Neo® spray, Arpalit Neo® mechanický rozprašovač a Arpalit Neo® pena s okamžitým a dlhodobým účinkom pre pohodu a zdravie vašich domácich miláčikov.

Prípravky Arpalit Neo® v certifikovanej kvalite kúpite v lekárňach a v obchodoch s chovateľskými potrebami.

Kontakt:
Peter Dešť
Managing director
Rainworth, spol. s r.o.
Office: STEEL POINT BUSINESS CENTER
Blatnická 3 | 831 02 | Bratislava

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.