AVON Pochod proti rakovine prsníka 2013 bude 15. júna v Bratislave, novú kolekciu tričiek navrhla Taťána Kovaříková (FOTO)

BRATISLAVA, 22. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Slovensko pravidelne podporuje celosvetovú iniciatívu boja proti rakovine prsníka. AVON Pochod proti rakovine prsníka sa u nás stal tradíciou, jeho  jubilejný piaty ročník sa bude konať 15. júna 2013 v Bratislave.

AVON Pochod proti rakovine prsníka zahŕňa sériu podujatí, ktoré sa  každoročne  konajú vo viac ako 50 krajinách od roku 2003 po celom svete. Státisíce ľudí pochodujú, aby vyjadrili svoju podporu chorým pacientom a ich rodinám.

AVON Pochod proti rakovine prsníka 2013
Tričko proti rakovine prsníka 2013 pánske (veľkosť: M/L, XL, cena: 14,99 €) a dámske (Veľkosť: univerzálna, cena: 14,99 €)

Na Slovensku sa ružový pochod organizuje po piatykrát. Stal sa tak tradičným podujatím symbolizujúcim vyjadrenie spolupatričnosti ženám, ktoré s týmto zakerným ochorením bojujú.

5. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka sa uskutoční 15. júna 2013 v Bratislave. Štart aj cieľ bude na námestí Eurovea.

Vstupenka na Avon pochod

Dámske a pánske Tričko proti rakovine prsníka 2013 je vstupenkou na 5. ročník AVON Pochodu a zároveň ďalší zo symbolov projektu, kúpou ktorého prispievate na aktivity zamerané na boj proti rakovine prsníka.

Tričká vyjadrujú odhodlanie zúčastniť sa  AVON POCHODu, a tak vyjadriť spolupatričnosť ženám, ktoré s touto zákernou chorobou bojujú.

Tričko proti rakovine prsníka 2013 (dámske)
Veľkosť: univerzálna. Cena: 14,99 €

Tmavoružové dámske tričko pre tento ročník opäť navrhla známa česká návrhárka Taťána Kovaříková.

Nový model je zhotovený z pružného materiálu a jeho variabilný strih v univerzálnej veľkosti umožňuje nosiť rovnaké tričko skutočne každej žene. Šaty, tričko, tunika? Vyberte si svoj spôsob, ako ho nosiť.

Tričko proti rakovine prsníka 2013 (pánske)
Veľkosť: M/L, XL Cena: 14,99 €

Páni si určite obľúbia elegantné šedé polo tričko, ktoré je pre nich k dispozícii vo veľkostiach M/L a XL. Je vyrobené zo 100% bavlny a jeho voľný strih umožňuje pohodlné a príjemné nosenie.

Tričká si môžete zakúpiť od kampane 6/2013 (od polovice apríla 2013) prostredníctvom svojej AVON Lady/AVON Gentlemana, objednať prostredníctvom e-shopu alebo zakúpiť v deň konania AVON

Pochodu priamo na mieste podujatia. Každé predané tričko nás zjednocuje v úsilí získať finančné prostriedky na prevenciu a liečbu tejto zákernej choroby.

Viac informácií vám poskytne:

AVON Cosmetics, Nikola Franková, 0911 107 951, e-mail: nikola.frankova@avon.com
Neopublic Porter Novelli, Kateryna Matušková,  0903 705 142, e-mail: katkam@neo.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.