Prístroj Slim Lipo na liposukciu, odstránenie druhej brady či potenia v podpazuší už aj na Slovensku (FOTO)

BRATISLAVA, 22. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – Tohtoročná zima trvala tak dlho, že sme sa ani nenazdali a už je na mieste otázka, ako čo najrýchlejšie schudnúť do plaviek. Niektorým ľuďom stačí upraviť jedálny lístok, prípadne vyskúšať dobrú diétu a iní sa stanú pravidelnými návštevníkmi posilňovní.

Slim Lipo Slovensko Belleza Trnava Zdenko Zamboj
MUDr. Zdenko Zamboj, vedúci lekár Belleza centra.

Pri redukcii hmotnosti a s tým spojeným skrášlením tela existuje však ešte jedna možnosť – liposukcia.

Po tej ľudia síce siahajú, ale s veľkými obavami z bolesti. Možno aj to bol jeden z dôvodov, prečo sa v americkej spoločnosti Palomar rozhodli vynájsť novinku – revolučnú, takmer bezbolestnú a hlavne ambulantne prevádzanú liposukciu – Slim Lipo. A tá je konečne dostupná aj Slovákom.

Koniec druhej brady

Svet medicíny nám takmer každodenne predstavuje jednu zo svojich noviniek, ktorá má ľudstvu pomôcť čo najúčinnejším spôsobom a podľa možnosti čo najmenej bolestivo. To je prípad Slim Lipa. V čom je tak jedinečné?

Ako jediný prístroj na svete určený na korekciu celulitídy (okrem iných zákrokov) má udelenú certifikáciu FDA (americká agentúra), čo znamená, že pri jeho použití nastáva viac ako 50% zlepšenie v porovnaní pred a po zákroku za účelom korekcie celulitídy. Ako jediný prístroj pracuje pri maximálnej energii až 40W, čo významne skracuje operačný výkon.

Slim Lipo poskytuje pacientom celú škálu možností využitia. Okrem klasickej liposukcie brucha, či bokov je to gynekomastia, odstránenie druhej brady, celulitídy, či čoraz obľúbenejšie odstránenie potenia v podpazuší. Rekonvalescenciu po liposukčnom zákroku so Slim Lipo predstavuje jeden týždeň kľudu bez väčšej fyzickej námahy, pričom do jedného až dvoch týždňov ustúpi aj opuch a resorbujú sa prípadné modriny.

Už aj u nás

Ak máte problémy s vašou postavou a už viete, že ambulantné a hlavne takmer bezbolestné odsatie tuku pomocou prístroja Slim Lipo je pre vás ako stvorené, máme pre vás dobrú správu. Tento revolučný prístroj máme aj na Slovensku, konkrétne v Centre plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza v Trnave.

Fotogaléria:

Slim Lipo ma presvedčil svojimi výsledkami. Pred jeho kúpou som sa bol s prácou s ním oboznámiť na jednej súkromnej klinike v Nemeckom Düsseldorfe. Porovnávali sme účinky laserovej liposukcie a klasickej luposukcie na tukové tkanivo,“ povedal k svojej investícii MUDr. Zdenko Zamboj, vedúci lekár Belleza centra.

Slim Lipo Slovensko Belleza Trnava Zdenko Zamboj
Slim Lipo umožňuje okrem klasickej liposukcie brucha, či bokov je to gynekomastia, odstránenie druhej brady, celulitídy i potenia v podpazuší.
Slim Lipo Slovensko Belleza Trnava Zamboj Palomar
Revolučný Slim Lipo prístroj máme aj na Slovensku, konkrétne v Centre plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza v Trnave.
Slim Lipo Slovensko Belleza Trnava Zdenko Zamboj
MUDr. Zdenko Zamboj, vedúci lekár Belleza centra.

Tomáš Mácha
Account Manager
M +421 948 215 212
T +421 2 5441 2192
PR.Konektor
Mudroňova 27, 811 01 Bratislava
http://www.prkonektor.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.