S funkciou Skener sa klientom UniCredit Bank nestane, aby pri úhrade faktúry urobili chybu

BRATISLAVA, 22. apríla 2013 (tlacovasprava.sk) – UniCredit Bank spustila pre svojich klientov, ktorí majú vo svojich smatrfónoch aktivované mobilné bankovníctvo (BankAir), novú službu – Skener, prostredníctvom ktorej môžu priamo v BankAir-i zadávať platby jednoduchým zosnímaním (odfotením) čiarového alebo QR kódu z najpoužívanejších typov poštových poukážok alebo faktúr.

UniCredit Bank prináša službu Skener pre movilné bankovníctvo Bank Air
UniCredit Bank prináša novú službu Skener.

Po odfotení čiarového alebo QR kódu svojim smartfónom a automatickom vygenerovaní platby má klient možnosť ešte tieto údaje v BankAir-i manuálne doplniť o chýbajúce informácie (napr. správu pre príjemcu platby). Služba Skener výrazne zjednodušuje a urýchľuje uhrádzanie poštových poukážok a faktúr prostredníctvom mobilnej aplikácie BankAir.

Skener vie zosnímať čiarové alebo QR kódy a automaticky z nich vygenerovať v BankAir-i platbu z najpoužívanejších typov poštových poukážok a z faktúr s QR kódom označeným Pay By Square.

Služba Skener je podporovaná pre klientov, ktorí používajú najrozšírenejšie typy smartfónov s operačnými systémami Android a iOS (iPhone).  Aktivácia tejto služby je veľmi jednoduchá. Stačí si nainštalovať najnovšiu verziu aplikácie BankAir z AppStore alebo GooglePlay, kde sú uvedené aj všetky detailné technické informácie (rozsah poskytovanej funkcionality, podporované verzie operačných systémov smartfónov a iné).

S nárastom smartfónov bude UniCredit Bank aj naďalej pokračovať v rozširovaní a skvalitňovaní rozsahu klientskych služieb poskytovaných prostredníctvom BankAir-u a hľadať ďalšie nové možnosti využitia moderných IT technológií.

O  UniCredit

UniCredit je vedúcou európskou komerčnou bankou so silnými koreňmi v 22 krajinách. Naša celková celosvetová sieť zahŕňa približne 50 trhov s viac než 9400 pobočkami a viac než 158 000 zamestnancami (K 30. Júnu 2012). V regióne strednej a východnej Európy UniCredit riadi najväčšiu medzinárodnú bankovú sieť s viac než 3700 pobočkami. Skupina pôsobí v Azerbajdžane, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Českej republike, Estónsku, Chorvátsku, Kazachstane, Kirgizsku, Litve, Lotyšsku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku,  Rumunsku, Rusku, Slovensku, Slovinsku, Srbsku, Taliansku, Turecku a na Ukrajine.

Kontakty na médiá:   
Identita a komunikácia
Zuzana Ďuďáková
Tel.: +421 2 4950 2303
zuzana.dudakova@unicreditgroup.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.