Flotilu na MS v ľadovom hokeji v Štokholme a Helsinkách tvorí 45 nových vozidiel ŠKODA Octavia Combi

BRATISLAVA, 24. apríla 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Tento rok podporí ŠKODA, ako hlavný partner, už po dvadsiaty prvý raz Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa konajú od 3. do 19. mája 2013. Neoddeliteľnou súčasťou tohtoročných bojov o titul vo Švédsku a Fínsku bude nová ŠKODA Octavia Combi. Súčasne s uvedením obľúbeného modelu značky ŠKODA na trh bude pri MS v Štokholme a Helsinkách exkluzívne používaná flotila 45 vozidiel značky ŠKODA.

ŠKODA o sebe opäť dáva vedieť pri príležitosti konania jedného z najvýznamnejších športových podujatí sveta. Česká automobilka podporuje Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji organizovaného Medzinárodnou hokejovou federáciou (IIHF) už od roku 1993. Angažmán spoločnosti je tak najdlhším hlavným sponzoringom v histórii športových majstrovstiev sveta.

Nová Škoda Octavia Combi
Nová Škoda Octavia Combi

Tento rekord bol v minulom roku oficiálne zaznamenaný do Guinessovej knihy rekordov. V roku 2013 podporuje česká automobilka Majstrovstvá sveta po dvadsiaty prvý raz, tentokrát s flotilou 45 nových vozidiel ŠKODA Octavia Combi pre prepravu medzi jednotlivými športoviskami.

„Ľadový hokej je dôležitým pilierom globálnej stratégie sponzoringu spoločnosti ŠKODA a trvalo posilňuje imidž a povedomie o značke,“ hovorí predseda predstavenstva spoločnosti ŠKODA AUTO Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland. „Naše aktivity na tohtoročných Majstrovstvách sveta sú súčasťou aktuálnej kampane v rámci modelovej ofenzívy. Súčasne s oficiálnym uvedením modelu na trh bude nová Octavia Combi zabezpečovať mobilitu funkcionárov a hostí Majstrovstiev sveta,“ dodáva Vahland.

Nová Octavia Combi bude od mája postupne uvádzaná na jednotlivé trhy. Tretia generácia najpredávanejšieho modelu značky ŠKODA reprezentuje priestor v jeho najkrajšej podobe a presvedčí vysokou funkčnosťou, inovatívnymi technológiami a dynamicky elegantným dizajnom.

Logo značky ŠKODA v stredovom kruhu ľadovej plochy je už dávno symbolom Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji IIHF. Logo ŠKODA je však možné vidieť aj na mantineloch a na prilbách českého, slovenského a nórskeho tímu. Priamo pri ľadových plochách arén v Štokholme a Helsinkách bude priťahovať pozornosť nová limuzína ŠKODA Octavia a nová ŠKODA Octavia Combi. Okrem toho ŠKODA ponúka aj bohatý sprievodný program v okolí arén v Štokholme a Helsinkách.

Mimoriadny servis pre fanúšikov predstavuje aplikácia „2013 IIHF WM App powered by ŠKODA“. Tá poskytuje fanúšikom všetky informácie týkajúce sa Majstrovstiev sveta bezplatne priamo v smartfónoch alebo tabletoch.

Na Majstrovstvách sveta IIHF už tradične jazdia všetci funkcionári a hostia vo vozidlách značky ŠKODA. Flotila, ktorá sa každoročne skladá zo 40 až 50 automobilov, pokorila v uplynulých 21 rokoch približne 5,2 milióna kilometrov. To zodpovedá zhruba 125 cestám okolo sveta – a to bez jedinej poruchy.

Pre spoločnosti ŠKODA je sponzoring MS v ľadovom hokeji dlhodobou záležitosťou. Už v roku 2012 predĺžila automobilka svoju zmluvu s hokejovou federáciou IIHF do roku 2017.

„V najbližších rokoch chceme aj naďalej rásť a najmä posilňovať našu pozíciu na medzinárodnom poli. Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú jedným z najznámejších každoročne konaných športových podujatí a sú skvelým miestom pre zviditeľnenie značky a jej produktov,“ zdôrazňuje šéf spoločnosti ŠKODA AUTO.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Lucia Busquet, PR manager, ŠKODA AUTO SLOVENSKO s.r.o.
Lucia.busquet@skoda-auto.sk; +421 904 701 345

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.