Wellness Hotel Grand Jasná ponúka počas jari exkluzívny VIP prenájom pre organizátorov firemných akcií

TATRY, 24. apríla 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Apríl až jún sú v mestských destináciách silnými mesiacmi pre kongresovú turistiku a ceny ubytovania v tomto období rastú do výšok. Iná situácia je mimo veľkých miest, dokonca aj Tatry bojujú s mimosezónou. Tie však prichádzajú s výzvou pre organizátorov firemných podujatí.

Hotely spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s., (TMR) sa obracajú na organizátorov podujatí, aby uprednostnili hory pred mestom a zabudli na preplnené hotely a ceny stúpajúce do výšok. Namiesto toho si radšej zvolili podujatie v prekrásnej prírode a z výšok si dopriali neopakovateľné výhľady. S príchodom jari poskytujú hotely v našich veľhorách pre skupiny bezkonkurenčné ceny.

Kongresový Wellness Hotel Grand**** Jasná ponúka počas jari unikátny produkt vo forme exkluzívneho VIP prenájmu
Hotely spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s., (TMR) sa obracajú na organizátorov podujatí, aby uprednostnili hory pred mestom

Kongresový Wellness Hotel Grand**** Jasná ponúka počas jari unikátny produkt vo forme exkluzívneho VIP prenájmu.

Firmy majú možnosť “kraľovať si” v Jasnej. Celý hotel si môžu rezervovať bez extra poplatku vo voľných termínoch len pre seba.

Vyhnú sa iným skupinám, môžu si dopriať intímnu a nikým nerušenú atmosféru. Ďalšou výhodou je možnosť voľby izieb podľa želania, wellness centrum sa stáva privátnou oázou, všetka pozornosť a starostlivosť personálu je venovaná výlučne a exkluzívne iba VIP skupine.

Tu však nápady hotelierov nekončia. Všetci členovia firemného podujatia oganizovaného v hoteloch TMR, získavajú v máji voľný vstup do Akvaparku Tatralandia.

V tropickom raji akvapraku si môžu osviežiť svoje podujatie tropickou párty pod palmami s kúpaním sa v morskej slanej vode.

Viac informácií a rezervácie na event@tmr.sk alebo na telefónnom čísle 0911 698 801.

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

ZUZANA FABIANOVÁ
PR & Communications
E-mail:  fabianova@tmr.sk
Tel.: +421 911 039 602
Tatry mountain resorts, a.s.,
Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovský Mikuláš

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.