Avokádový olej Ikarov je prírodný antioxidant vhodný na suchú a citlivú pokožku (FOTO)

BRATISLAVA, 25. apríla 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Patríte k tým, čo majú radi avokádo? Prírodným antioxidantom sú avokádové šaláty či nátierky rovnako ako aj avokádový olej na pokožku.

Avokádový olej Ikarov je prírodný antioxidant
Avokádový olej Ikarov obsahuje minerály ako draslík, meď, magnézium, fosfor a vitamíny A, D a E.

Túto novinku prináša na slovenský trh spoločnosť Ikarov ako ďalší z radu jednozložkových olejov popri mandľovom a hroznovom. Všetky sú 100 % prírodné a za studena lisované.

Avokádový olej Ikarov je vhodný na suchú a citlivú pokožku na tvári i na celom tele. Obsahuje minerály ako draslík, meď, magnézium, fosfor a vitamíny A, D a E.

Cenné látky z avokáda prenikajú cez pokožku do organizmu a pôsobia antioxidačne,“ povedal JUDr. Dobromir Tabahnev, výhradný dovozca olejov Ikarov na Slovensko. Avokádový olej obnovuje lipidovú rovnováhu pokožky a tvorbu nových kolagénových vlákien.

Má výraznú zelenú farbu a neutrálnu vôňu ako avokádo. Ženy v krajinách, kde je tento prípravok na trhu dlhšie, si ho pridávajú s obľubou do pleťových masiek a masírujú si s ním tvár, krk a telo.

Cena: 5,20 eur.

Viac info aj tu:

http://www.ikarov.sk
http://www.facebook.com/Ikarov-Kvalitne100%oleje
http://www.eshopikarov.sk

O PRÍPRAVKOCH IKAROV

Kvalitné 100% rastlinné oleje získava firma Ikarov z orechov, semien a plodov rastlín lisovaných za studena. Sú zdrojom polonenasýtených mastných kyselín, zlepšujú hydratáciu, pomáhajú pri tvorbe kolagénu.  Zlepšujú lokálny obeh krvi, lymfy a obnovujú elasticitu pokožky. Spoločnosť v prvej fáze priniesla na trh 7 produktov: stimulátor na vlasy, olej na suchú pleť, olej na zrelú pleť, ružovú vodu, ružovú vodu s jojobovým olejom, telový mandľový olej a telový olej z hroznových jadier. Výrobky rozširuje o olej proti celulitíde, olej na spevnenie nechtov a avokádový olej.

Fotogaléria:

.

Kontakt na média:
Jana Beňová
Mediasel s.r.o.
+421 907 560 107
ikarov@post.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.