Centrála Skupiny MOL ponúka ďalších 28 voľných miest v rámci programu GROWWW

BRATISLAVA, 24. apríla 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Po spustení rozvojového programu GROWWW pre absolventov vysokých škôl a mladých talentovaných ľudí v 21 spoločnostiach Skupiny MOL v 14 krajinách, medzinárodná centrála Skupiny v Budapešti odštartovala svoj vlastný program pre absolventov.

Cieľom je prilákať tých najlepších ľudí z oblasti spracovania ropy, strojárenstva, geológie, financií a obchodu a ponúknuť im jedinečnú možnosť odštartovať svoju kariéru v sídle medzinárodnej spoločnosti v Budapešti.

Program GROWWW pre centrálu Skupiny MOL tento rok umožní získať pracovné skúsenosti pod odborným vedením a v multikultúrnom pracovnom prostredí 28 absolventom. Do programu sa môžu prihlásiť absolventi a mladí talentovaní ľudia s maximálne dvojročnou praxou, ktorí pochádzajú z krajín, kde už program GROWWW prebieha, teda z Maďarska, Chorvátska, Slovenska, Slovinska, Talianska, Rumunska, Pakistanu, Českej republiky, Bosny a Hercegoviny, Poľska, Iraku, Ománu, Ruska a Srbska. Prihlásiť sa môžu do 15. mája 2013 na internetovej stránke: www.slovnaft.sk/HQgrowww2013

Základnými očakávaniami sú ovládanie anglického jazyka na pokročilej úrovni, znalosti používania IT, ako aj výborné komunikačné schopnosti a proaktívny postoj. Ďalšie užitočné informácie a aktuality nájdu záujemcovia aj na sociálnej sieti Facebook: www.facebook.com/growww

O programe GROWWW

Od roku 2007 dostalo šancu pracovať v jednotlivých spoločnostiach medzinárodnej Skupiny MOL viac ako 1100 mladých talentovaných ľudí. Väčšina z nich pokračuje vo svojej kariére v Skupine MOL v Maďarsku, Chorvátsku, Slovensku, Slovinsku, Taliansku, Rumunsku, Pakistane, Českej republike, Poľsku a v Iraku.

O centrále Skupiny MOL

Centrála Skupiny MOL je novou medzinárodnou organizáciou, ktorá bola založená v roku 2012 po zmene riadenia spoločnosti MOL. Centrála spravuje, riadi a kontroluje všetky operácie v rámci celej skupiny a zameriava sa predovšetkým na kľúčové strategické rozhodnutia.

O Skupine MOL

Skupina MOL patrí medzi najdôležitejšie stredoeurópske medzinárodné ropné a plynárenské spoločnosti, ktorá pôsobí v 40 krajinách v Európe, na Strednom Východe, v Severnej Amerike a krajinách Spoločenstva nezávislých štátov. Jej medzinárodný tím tvorí približne 30 000 ľudí na celom svete. Skupina MOL sa v súčasnosti venuje prieskumným aktivitám v 11 krajinách a ťažbe v 7 krajinách po celom svete. Skupina tiež prevádzkuje päť rafinérií a dva petrochemické kombináty v Maďarsku, na Slovensku, v Chorvátsku a Taliansku. Skupina MOL vlastní viac ako 1700 čerpacích staníc v 11 krajinách strednej a juhovýchodnej Európy a prevádzkuje 5800 km dlhú plynovodnú sústavu v Maďarsku.

Kontaktná osoba:
Anton Molnár
SLOVNAFT, a.s.
hovorca a riaditeľ Podnikovej a marketingovej komunikácie
tel: +421(2)40 55 89 07
+421 905 393 161

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.