Grandwood holding: Ridvan Serbes preukázal Úradu vlády SR svoju dôveryhodnosť a kredibilitu

KOŠICE, 26. apríla 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Grandwood holding s.r.o. sa neustále stáva terčom kritiky médií za nezverejnené informácie o aktivitách a majetku pána Ridvana Serbesa, ktorý je jedným z konateľov Grandwood. Aj napriek tomu, že naša spoločnosť nemá povinnosť zverejňovať tieto informácie, na margo veci spoločnosť uvádza nasledovné.

Pán Ridvan Serbes preukázal Úradu vlády SR svoju dôveryhodnosť a kredibilitu. Dokumenty boli potvrdené príslušnými oficiálnymi úradmi Tureckej republiky i veľvyslanectvom Tureckej republiky na Slovensku.

Spoločnosť Grandwood holding s.r.o., ale hlavne jej obchodní partneri, ktorí plánujú výrobky závodu Grandwood odoberať, sú znechutení negatívnou medializáciou, ktorá v ich očiach znehodnocuje slovenské podnikateľské prostredie a odradzuje ich od možných ekonomických aktivít v SR. Takým  terčom diskreditácie osoby sa na Slovensku nestal žiaden iný konateľ investora so štátnou pomocou. Spoločnosť by uvítala, ak by sa mená konateľov spoločnosti viac nemedializovali.

K tejto téme spoločnosť neposkytne v najbližšom období žiadne ďalšie informácie.

Grandwood holding s.r.o. plánuje v priemyselnom parku Ferovo postaviť závod na spracovanie dreva, ktorého hlavnými parametrami sú investícia vo výške viac ako 42 mil. Eur a vytvorenie najmenej 390 pracovných miest. Realizácia investičného zámeru predpokladá štátnu pomoc vo výške 1 milión Eur na obstaranie hmotného investičného majetku(bude použitá na dostavbu pozemku) 3,9 mil. Eur na vytvorenie pracovných miest a 16,4 mil. Eur vo forme daňových úľav čerpaných postupne až do roku 2023.

Spoločnosť Grandwood Holding je súčasťou medzinárodnej podnikateľskej skupiny pôsobiacej v EÚ a Turecku. Skupina v súčasnosti podniká v oblasti energetiky, chemickej výroby a lodiarstva v Európe a zamestnáva tisíce zamestnancov.

Tomáš Hudák
Hovorca
Grandwood holding s.r.o.
Miškovecká 10, 040 11 Košice
Kontakt:
+421 907 972 845
media@grandwood.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.