Predskokanom Depeche Mode bude aj Lavagance, vyžiadal si ju Dave Gahan a spol.! (FOTO)

BRATISLAVA, 6. mája 2013 (www.tlacovasprava.sk) –  Výborná správa pre fanúšikov skupiny Lavagance! Manažment legendárnych Depeche Mode, ktorí vystúpia v máji v Bratislave, sa rozhodol, že jedna predkapela mu nestačí. Okrem skladieb Katky Knechtovej, ktorá bola pôvodne ohlásená ako jediný predskokan, si napokon pred „depešákmi“ už o necelé tri týždne vypočujete aj najväčšie hity Lavagance – rovnako ako počas slovenskej šou Depeche Mode v júni 2009.

DepecheMode, Lavagance, Katka Knechtová, Bratislava, Rakovický
Lavagance a jej frontman Marek Rakovický doplnia line-up Katka Knechtová – Depeche Mode počas májového koncertu v Bratislave. FOTO: Richard Kučera Guzmán, ZDROJ: SOUL FOR SHOW

Len pár dní pred svojím bratislavským vystúpením oznámila skupina Depeche Mode meno ďalšej predkapely, ktorú si vypočujú návštevníci jej májového koncertu.

Charizmatický Dave Gahan a jeho band sa počas príprav a rokovaní so slovenskými organizátormi vyjadrili, že na bratislavskej šou by nemala chýbať skupina Lavagance, ktorá bola ich predskokanom aj pred koncertom v roku 2009.

Lavagance tak napokon doplní line-up „Katka Knechtová – Depeche Mode“. „Je to obrovská pocta a česť, opäť ich supportovať. A tiež je to pre nás zodpovednosť, aby sme odohrali o najlepšie,“ rozpráva v mene kapely frontman Marek Rakovický. „Ja osobne deň pred koncertom, tak ako naposledy, určite nezaspím,“ dodáva s úsmevom.

Milovníci Lavagance sa môžu tešiť na približne 25-minútový koncert, počas ktorého zaznejú nielen najväčšie hity ale i novinky – skladby „Gabriel“ a „Deep Blue Sea“. „Sme už trošku inde ako v roku 2009. Myslíme, že toto bude zase o niečo lepšie a sviežejšie,“ hovoria chalani a priznávajú, že na 25. máj sa už všetci poriadne tešia. „Naposledy sme boli trochu vy erpaní koncertovaním, teraz sme plní energie!“ zhodujú sa.

Viac o koncerte Depeche Mode v Bratislave aj tu: Svetové turné Depeche Mode odštartuje 7. mája 2013, na jar ich uvidí Bratislava aj Praha! (FOTO)

.

Fotogaléria:

.

Kontakt pre médiá:

Mgr. Adriána Čahojová
SOUL FOR SHOW
+ 421 908 726 546
adriana@soulforshow.sk
http://www.soulforshow.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.