Stanica E! Entertainment Television a The Style Network už aj na Slovensku v ponuke Slovak Telekom

PRAHA, 6. mája 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Universal Networks International (UNI) oznámila spuštění hollywoodského kanálu plného celebrit E! Entetainment Television a prestižního lifestylového kanálu pro ženy, The Style Network, v rámci nabídky Slovak Telekom. Oba kanály budou dostupné v IPTV.

E! Entertainment Television
E! Entertainment Television

“E! Entetainment Television a The Style Network se přidají k již úspěšnému kanálu Universal Channel, aby vytvořili zajímavé portfolio osobitých zábavních kanálů společnosti Universal Networks International. Věříme, že diváci na Slovensku budou z unikátní programové nabídky obou kanálů E! a Style nadšeni, řekl Tariq Syed, generální ředitel Universal Networks International pro střední Evorpu.”

E! nabízí exkluzivní obsah, zahrnující nejčerstvější zprávy ze světa celebrit a zábavy E! News, Live From The Red Carpet, Fashion Police, reality show Keeping Up with the Kardashians, Chelsea Lately a dokumentární sérii True Hollywood Story.

V květnu se mohou diváci těšit na premiéru 5. řady reality show Kourtney and Kim Take Miami, ve které sestry Kardashianovy otevírají nový módní butik s vlastní značkou a my sledujeme všechny jejich obchodní I soukromé kroky.

Style vysílá originální a prestižní obsah, který podpoří vizi kanálu jako průvodce ženy světem módy, krásy a životního stylu. Klíčovými pořady jsou Giuliana and Bill, Jerseylicious, Glam Fairy, Tia & Tamera a Big Rich Texas.

V květnu se diváci mohou těšit na premiéru dokumentárního seriálu House of Fab, který sleduje pracovní úspěchy Kimory Lee Simmons, zakladatelky módní značky Baby Phat.

Druhou premiérou je show Built, ve které diváci uvidí partu modelů, kteří se rozhodnou pracovat jako  bytoví designéři.

O Universal Channel

Universal Networks International, globální televizní sekce společnosti NBC Universal, je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních značek vysílaných ve 176 zemích celého světa od Evropy, přes Střední východ, Afriku, Latinskou Ameriku, až po Asii. Portfolio společnosti tvoří televizní kanály Universal Channel, Syfy, 13th Street Universal, Studio Universal, E! Entertainment Television, The Style Network, DIVA Universal a Golf Channel. Tyto unikátní televizní stanice nabízejí širokou škálu zábavních programů zaměřených na místní diváky po celém světě. Universal Networks International také spravuje filmový kanál Movies 24 a plánuje zařazení kanálu KidsCo.

Universal Networks International je součástí společnosti NBCUniversal, jedné z předních světových mediálních a zábavních společností v oblasti vývoje, výroby, produkce a marketingu zábavních programů, zpravodajství a informačních služeb v rámci celého světa. NBCUniversal vlastní a provozuje portfolio uznávaných zpravodajských a zábavních televizních značek, přední filmovou společnost, provozuje televizní produkci, řídí síť televizních kanálů a síť světově známých zábavních parků. NBCUniversal je vlastněna společností Comcast Corporation.

Kontakt pro novináře:

TV CONSULTING – zastoupení E!, Universal Channel a Style v České republice a na Slovensku
Veronika Alexová
alexova@tvconsulting.cz, 739 562 692

Veronika Tamchynová
tamchynova@tvconsulting.cz
http://www.universalchanneltv.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.