Kozmetika IKAROV je aj pre mužov! Viete, že na pleť je vhodná voda z lupeňov ruží? (FOTO)

BRATISLAVA, 9. mája 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Odpovedal vám niekedy muž, že sa nechce odličovať, lebo sa nemaľuje? Nie ste sama. Odličovanie nie je nič iné, ako čistenie pórov.

Dobromir Tabahnev Ikarov oleje prírodná mužská kozmetika
„Mandľový olej Ikarov je vhodný aj na mužskú pokožku najmä po kúpeli,“ hovorí výhradný dovozca kozmetiky Ikarov na Slovensko JUDr. Dobromir Tabahnev.

Od exhalátov sa znečistia sa aj mužovi, ktorý prejde po frekventovanej ulici a obyčajná voda z vodovodu si s tým neporadí. Ponúknite svojej polovičke 100 % prírodnú kozmetiku Ikarov!

Na pleť muža je vhodná ružová voda, ktorá má antibakteriálne účinky a dôkladne čistí.  Je z lupeňov ruží, ktoré pestujú na ekologických ružových plantážach v Bulharsku.

Po vyčistení treba pleť premastiť. Veľmi dobrý je mandľový olej Ikarov, alebo olej na zrelú pleť z radu Anti age.

Ak sa muži bránia na pleť ďalšiemu prípravku, nech vyskúšajú dve v jednom. Ružovú vodu s jojobovým olejom, ktorá pleť vyčistí a zároveň aj trošku zhydratuje.

Ani muži by nemali zabúdať na svoje vlasy. Aj pre nich je vhodné vmasírovať si do korienkov stimulátor Ikarov. Je to zmes bylinkových olejov, ktoré podporujú rast vlasov a zdravú vlasovú pokožku. Nechajte ich pôsobiť 20 až 30 minút pred každým umývaním.

„Mandľový olej Ikarov je vhodný aj na mužskú pokožku najmä po kúpeli,“ hovorí výhradný dovozca kozmetiky Ikarov na Slovensko JUDr. Dobromir Tabahnev. Vyžiadajte si ho aj na profesionálnej masáži. Všetky oleje Ikarov sú lisované za studena, zachovávajú veľa zdraviu prospešných látok.

Bolia vás nohy? Tak si ich natrite mandľovým, hroznovým či avokádovým olejom Ikarov a potom oddychujte v teplých ponožkách. Olej zmäkčí kožu päty, vyživí nechty a celkovo vás zrelaxuje. Ikarov je značka žien, mužov i detí a navyše majú jej výrobky prijateľnú cenu.

Fotogaléria:

Ikarov oleje prírodná mužská kozmetika
Kvalitné 100% rastlinné oleje získava firma Ikarov z orechov, semien a plodov rastlín lisovaných za studena. Sú zdrojom polonenasýtených mastných kyselín, zlepšujú hydratáciu, pomáhajú pri tvorbe kolagénu.
Ikarov oleje prírodná mužská kozmetika
Na pleť muža je vhodná ružová voda, ktorá má antibakteriálne účinky a dôkladne čistí. Je z lupeňov ruží, ktoré pestujú na ekologických ružových plantážach v Bulharsku.

Viac informácií o prípravkoch Ikarov aj tu:

www.ikarov.sk
www.facebook.com/Ikarov-Kvalitne100%oleje
www.eshopikarov.sk

Kvalitné 100% rastlinné oleje získava firma Ikarov z orechov, semien a plodov rastlín lisovaných za studena. Sú zdrojom polonenasýtených mastných kyselín, zlepšujú hydratáciu, pomáhajú pri tvorbe kolagénu.  Zlepšujú lokálny obeh krvi, lymfy a obnovujú elasticitu pokožky. Spoločnosť v prvej fáze priniesla na trh 7 produktov: stimulátor na vlasy, olej na suchú pleť, olej na zrelú pleť, ružovú vodu, ružovú vodu s jojobovým olejom, telový mandľový olej a telový olej z hroznových jadier. Výrobky sa rozširujú o olej proti celulitíde, olej na spevnenie nechtov a avokádový olej.

Kontakt na médiá:
Jana Beňová
Mediasel, s.r.o.
+421 907 560 107
ikarov@post.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.